(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії
Продукція
Назад до каталогу

CHEMILIZER

У випадку, якщо на підприємстві є проблеми з якістю води, або ви не маєте можливості зробити повну очистку води від солей, глини, піску і т. д.  Hydro systems і на цей випадок має рішення - це медікатори-дозатори Chemilizer.

                Медікатор-дозатор складається з трьох основних частин:

- мембранний вузол, який приводиться в дію потоком води і переміщається вгору і вниз з почерговим заповненням верхньої та нижньої камер. Хімічний розчин не потрапляє в робочу (мембранну) частина медікатора, змішування хімікатів з водою відбувається на виході води з мембранної камери медікатора;

- насос для подачі хімікатів складається з п'яти частин. Тільки одна з них рухається, що робить обслуговування простим, а заміну робочих прокладок недорогий і простий, заміна проводиться тільки в цій частині, переважно без використання інструментів;

- витратомір - двостороння шкала, яка забезпечує візуальну індикацію коефіцієнта розведення. Доступні 6 коефіцієнтів розведення.

Chemilizer - визнана гордість Америки, №1 в Польщі. На сьогоднішній день, завдяки бездоганній роботі з проблемною водою, є єдиною альтернативою стандартним медікаторам.