(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії
Продукція
Назад до каталогу

ДАЕ-віт

Опис:

Емульсія світло-жовтого або бурштинового кольору.

Склад:

1 мл препарату містить діючі речовини: вітамін А  100 000 МО, вітамін D3  40 000 МО, вітамін Е  20 мг; допоміжні речовини: етанол, бутилгідрокситолуол, бутилгідроксианізол, динатрію едетат, полісорбат, вода.

Фармакологічні властивості:

ДАЕ-віт  комбінований препарат, що вміщує жиророзчинні вітаміни А, D3 та Е у фізіологічному співвідношенні. Забезпечує комплексну дію на організм тварин – нормалізує обмін речовин, ефективний при лікуванні та профілактиці гіповітамінозів і ускладнень, що розвиваються на їх фоні.

Вітамін А бере участь в окисно-відновлюваних реакціях. Гальмуючи активність інсуліну, впливає на вуглеводний і жировий обмін, активізує метаболізм кальцію і магнію, входить до складу ліпідного шару клітинних мембран, регулює засвоєння кисню при біохімічних процесах, затримує утворення кератиногіалінових зерен у ліпідному шарі клітинних мембран і підтримує еластичність оболонок клітин. Відіграє важливу роль у взаємодії білків із ліпідами у клітинних мембранах, регулює їх функціонування та проникність, нормалізує функціонування органів зору, шкіри, дихальних шляхів, травного каналу, матки, стимулює ряд репродуктивних функцій: сперміо- та оогенез, ріст ембріонів, настання статевої зрілості, синтез статевих гормонів.

Вітамін D3 бере участь в обміні кальцію і фосфору, починаючи зі всмоктування їх в кишечнику та закінчуючи виведенням з організму, завдяки чому впливає на формування та розвиток скелету. Регулює вміст кальцію і фосфору у крові та кістковій тканині, забезпечує фізіологічне співвідношення їх в організмі, а також впливає на тканинне дихання і окислення вуглеводів. При зниженні вмісту кальцію у крові тварин забезпечує його перехід з кісткової тканини.

Вітамін Е – антиоксидант, що регулює окислення при біосинтезі білка, забезпечує метаболізм АТФ, захищає еритроцити від гемолізу та окислення, попереджує окислення жирних кислот, забезпечує стійкість і активність епітелію слизових оболонок репродуктивної системи, шлунково-кишкового тракту і кон'юнктиви. У самців регулює сперматогенез, зменшує кількість патологічно змінених сперматозоїдів, запобігає переродженню епітелію сім’яних канальців. У самок поліпшує запліднення і ембріональний розвиток плоду.

Комбінація вітамінів А, D3 та Е підвищує загальну резистентність організму тварин, покращує їх загальний стан, попереджує виникнення рахіту й остеомаляції.

Показання:

Лікування та профілактика А- і D-гіповітамінозів (в тому числі рахіту) сільськогосподарських і дрібних домашніх тварин, аліментарної і вторинної остеодистрофії, післяродової гіпокальцемії та гіпофосфатемії, перед- і післяродового залежування, аліментарної дистрофії, затримання посліду, субінволюції матки, переломів кісток. Препарат застосовують при захворюваннях, які супроводжуються порушенням абсорбції та обміну вітамінів А і D, кальцію і фосфору (гастроентерит, гепатодистрофія, гепатит, кетоз, гломерулонефрит, недостатність марганцю, кобальту, надлишок стронцію).

Застосовують при підвищеній потребі в поживних речовинах, а саме:

- в стресових ситуаціях, спричинених транспортуванням тварин, проведенням ветеринарних заходів, зміною корму, високими температурами;

- під час вагітності (тільки у другій її половині):

- в період лактації;

- при порушеннях репродуктивної функції;

- при інфекційних та інвазійних захворюваннях;

- при зниженні продуктивності, приросту маси тварин;

- при погіршенні заплідненості інкубаційних яєць та зниженні міцності їхньої шкаралупи.

Враховуючи важливу роль жиророзчинних вітамінів в забезпеченні метаболічних процесів, препарат можна застосовувати як допоміжний засіб для підвищення стійкості організму до впливу токсинів і активізації імунологічних реакцій.

 Протипоказання:

Не застосовувати одночасно з кортикостероїдними гормонами, глікозидами та тетрациклінами.

Спосіб застосування та дози:

Перед застосуванням суспензію збовтати.

Для профілактики препарат вводять внутрішньом'язово або підшкірно один раз у 7 днів, курс  5-6 ін'єкцій (корови), 3-5 ін'єкцій (інші тварини). Для лікування препарат вводять внутрішньом'язово один раз у 5 днів, курс  5-8 ін'єкцій (до одужання). В подальшому за необхідності препарат використовують в профілактичних дозах.

Курям препарат дають перорально з водою або кормом протягом 2-3 тижнів.

Дози препарату для різних видів тварин вказані в таблиці (дози розраховані за вмістом вітаміну D).

Вид тварин

Доза, мл

Профілактика

Лікування

Корови сухостійні

1,8-2

2,5-4

Корови дійні

3

3,5-5

Молодняк великої рогатої худоби (на 100 кг маси тіла)

1-1,2

1,5-2

Бики-виробники (на 100 кг маси тіла)

2-2,5

5-6

Кобили жеребні

1-1,2

2

Кобили лактуючі

1,5

2,3-3,5

Лошата віком 6–12 місяців

0,5

1-1,5

Коні віком 1-2 роки

0,7

1,5-2

Свиноматки в другій половині поросності

0,4-0,5

1-1,5

Свиноматки лактуючі

0,5-0,6

1,5-2,8

Поросята масою 10–50 кг

0,15-0,2

0,4-0,5

Вівцематки кітні

0,2

0,4-0,5

Вівцематки лактуючі

0,3

0,5-1

Ягнята, козенята віком 4–6 місяців

0,1

0,25

Кози

0,15-0,2

0,4-0,5

Кролики

0,1

0,2

Собаки

0,1-0,2

0,2-1

Кури (перорально)

0,05

0,5-1,2

Застереження:

При застосуванні препарату раціон тварин необхідно збалансувати за вмістом кальцію, фосфору, цинку, кобальту, міді та марганцю.

М’ясо, молоко, яйця, отримані від тварин, яким застосовували препарат, можна вживати без обмежень.

Упаковка:

Флакони із темного скла по 10, 50, 100, 200 мл.

Умови зберігання:

В упаковці виробника, у сухому, темному місці, при температурі від +4 °С до +15 °С.

Після відкриття флакона препарат використати протягом 30 діб.

Термін придатності  2 роки.

Придбати