(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії
Продукція
Назад до каталогу

Дінолітик

Загальні відомості:

 Дінолітик - лікарський засіб у формі стерильного розчину для ін'єкцій , що містить як дію- ного речовини 5 мг динопросту ( простагландин F2α у вигляді солі з трометаміну ) , а в якості допоміжного речовин 1,65% бензилового спирту.

Форма випуску:

 Дінолітик випускають у формі стерильного розчину для ін'єкцій у скляних флаконах , загорнених алюмінієвими ковпачками , що містять по 10 см3 лікарського засобу .

Фармакологічні властивості:

Динопрост ( природний простагландин F2α ) володіє лютеолітіческой активністю , а також стимулюючим впливанням на гладку мускулатуру , особливо міометрій , м'язи судин , бронхів і шлунково - кишкового тракту. Після введення  Дінолітик , динопрост - трометаміну швидко метаболізується з утворенням динопросту ( F2α ) . Це сполуку має вкрай малим періодом напіввиведення з крові , що становить усього кілька хвилин. Остаточні кількості лікарського засобу швидко виводяться з організму і не акумулюються в тканинах тваринного оргагізму , за винятком місця ін'єкції , де зберігаються до 24-48 годин після ін'єкції.

Показання до застосування:

 Дінолітик застосовують для синхронізації статевого циклу , лікування піометри , хронічного метриту та ендометриту (у комплексній терапії в якості Утеротонічних засобів) , стимуляції отелення і переривання тільності у корів .

Дозування:

Дозування при всіх показаннях для корів становить 5 см3 дінолітіка ( 25 мг динопросту ) . Субеструс - за наявності персистентного жовтого тіла лікарський засіб вводять одноразово внутрішньом'язово. Осіменіння проводять через 2-4 дні після ін'єкції. Синхронізація полювання - лікарський засіб вводять внутрішньом'язово не раніше ніж через 35 днів після отелення двократно з інтервалом 10-12 днів. Осіменіння проводять через 72-90 годин після другої ін'єкції.

Переривання тільності - лікарський засіб вводять внтурішньом’язово одноразово між 5 і 120 днями тільності , викидень відбувається протягом 4 днів.

Стимуляція отелення - одноразово внутрімишчно вводять від 5 до 7 см3  Дінолітик після 270 дня тільності . Отелення відбувається через 1-8 днів ( в середньому через 3 дні) Ендометріт , піометра - одноразово , внутрішньом'язово.

Терміни очікування:

М'ясо і молоко можна використовувати для харчових цілей без обмежень за винятком місця ін'єкції , яке може бути використане через 2 доби по- сле введення лікарського засобу.

Умови зберігання:

При температурі від 15 ° до 30 ° С у темному недоступному для дітей місці. Після розкриття флакона препарат можна використовувати протягом 28 днів. Термін придатності 2 роки з дня виготовлення при дотриманні умов зберігання.

Придбати