(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії
Продукція
Назад до каталогу

Драксин

Терапія бактеріальних інфекцій

* Одна ін'єкція - повний курс лікування
* Тривалість дії - до 15 днів
* Максимальна концентрація в легенях
* Унікальна терапевтична та економічна
* Ефективність при профілактиці в групі

Загальні відомості
Драксін - антибактеріальний лікарський засіб у формі розчину для ін'єкцій , що містить в 1 мл в якості діючої речовини 100 мг тулатроміціна , а в якості допоміжних речовин монотіогліцерол і воду. Лікарський засіб за зовнішнім виглядом являє прозорий безбарвний розчин.

Форма випуску
Драксін випускають у формі стерильного розчину для ін'єкцій , розфасованого по 100 см3 у скляні флакони відповідної місткості , закупорені гумовими пробками і обкатані алюмінієвими ковпачками.

Фармакологічні властивості
Тулатроміцін - напівсинтетичний бактеріостатичний антибіотик групи макролідів , інгібірущій біосинтез білків завдяки селективного зв'язування з рибосомальної РНК бактерії.

У великої рогатої худоби тулатроміцін швидко резорбується і повільно виводиться з організма.Максімальная концентрація в крові - вже через 30 хвилин після введення.

Виводиться препарат нирками.

Показання до застосування
Драксін застосовують великій рогатій худобі для терапії та профілактики бактеріальних інфекцій органів дихання , що викликаються Mannheimia haemolytica , Pasteurella multocida , Histophilus somni ( Haemophilus somnus ) , Mycoplasma bovis . Для лікування інфекційного кератоконьюктівіта , що викликається Moraxella bovis і Neisseria spp . З лікувально - профілактичною метою Драксін застосовують при респіраторних хворобах бактеріальної етіології у неблагополучних щодо захворювання господарствах при виявленні хворих тварин.

Препарат не рекомендований коровам у період лактації.

Дозування
1 мл на 40 кг маси одноразово підшкірно . При лікуванні тварин , маса яких перевищує 300 кг , дозу поділяють таким чином , щоб вводити в одну точку не більше 7,5 мл . Драксін не слід змішувати в одному шприці з іншими лікарськими засобами , не рекомендується призначати одночасно з іншими макролідами або лінкозамідами .

Терміни очікування
Забій великої рогатої худоби на м'ясо дозволяється не раніше , ніж через 30 діб , а м'ясо в місці введення препарату можна використовувати , не раніше , ніж через 55 діб після останнього застосування препарату. Якщо забій тварин виробляють раніше , ніж через 64 дні після останнього застосування препарату , печінку і нирки утилізують . Після 64 днів печінка і нирки тварин можна використовувати в їжу без обмежень. Забороняється застосовувати препарат для корів , від яких отримують молоко для харчових цілей. Не застосовувати у тільних корів або теличок , від яких планують отримувати молоко для харчових цілей протягом 2 місяців до очікуваного терміну отелення.

Умови зберігання
Драксін зберігають з пересторогою ( список Б) , в сухому , захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 15С до 25С . Термін придатності препарату при дотриманні умов зберігання - 3 роки з дня виготовлення. Після розкриття флакона препарат необхідно використовувати протягом 30 днів. Драксін не можна застосовувати після закінчення терміну придатності.

Придбати Реєстраційне посвідчення