(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії
Продукція
Назад до каталогу

Кастран

Стерильний розчин для ін'єкцій – Для ветеринарного використання

Склад:

1 мл. препарату містить діючу речовину (мг):

ацепромазину малеат………………………………………….... 15,0

Допоміжні речовини: бензиловий спирт, натрію гідроксид, натрію хлорид, вода для ін'єкцій

Призначення:

Ацепромазину малеат – нейролептик групи фенотіазінів. Дія направлена на блокування допамінергічних рецепторів різного рівня в центральній нервовій системі. Допаміновий медіатор центральної нервової системи регулює поведінку, рухову активність, секторну функцію і блювоту. Ацепромазин діє на фронтальні і мезолімбальні допамінергічні структури (блокування допамінергічних рецепторів, які відповідають за психотропні властивості і головного мозку, тобто за поведінку тварини).

Крім цього препарат діє гіпотермічно, гіпотензивно, протигістамінно, адренолітично та протиблювотно. Метаболізм ацепромазину вібувається в печінці, а виведення препарату здійснюється нирками. Седативний ефект продовжується до 12 годин. 

Препарат застосовують тваринам  для премедикації перед хірургічним втручанням; для послаблення болю у великої рогатої худоби, коней, свиней, собак та котів; як заспокійливий засіб для агресивних тварин перед оглядом і транспортуванням.

Дозування:

Внутрішньовенно, внутрішньом'язево у дозах:

велика рогата худоба, телята, коні, свині для заспокоєння, незначної релаксації, премедикації перед хірургічним втручанням застосовують внутрішньовенно по 0,5 мл на 100 кг маси тіла або внутрішньом'язево по 1,0 мл на 100 кг маси тіла; для тривалого заспокоєння вводять внутрішньовенно по 1,0 мл на 100 кг маси тіла або внутрішньом'язево по 2,0 на 100 кг маси тіла тварини;

собаки, коти для заспокоєння, незначної релаксації, премедикації перед хірургічним втручанням застосовують по 0,25 мл на 10 кг маси тіла  внутрішньовенно або внутрішньом'язово; для тривалого заспокоєння застосовують по 0,5 мл на 10 кг маси тіла внутрішньовенно або внутрішньом'язево.

Протипоказання:

Не застосовувати тваринам із порушенням функцій печінки, серця та легенів, цукровим діабетом. Не застосовувати вагітним тваринам. Не застосовувати препарат разом з органофосфатами (інсектицидами). Не застосовувати препарат разом з місцевими анестетиками. Не застосовувати препарат у випадках гіпотермії, гіпотензії, гіповолемічній анемії (анемія внаслідок крововтрати), гіповолемічного шоку. Не застосовувати препарат при інтоксикації стрихніном.

Застереження:

Жеребцям рекомендовано застосовувати препарат тільки внутрішньом'язово, дотримуючись мінімальної дози. У препарата повністю відсутній аналгетичний ефект, для обезболювання слід застосовувати додатково анальгетик. Необхідно враховувати підвищену чутливість до препарату собак деяких порід, а саме: грейхаунди, собаки великих порід, боксери та інші представники брахіцефальних порід. Внутрішньовенно вводити повільно. Уникати контакту препарата зі шкірою. Збільшення дозування не призводить до пролонгації.

Побічна дія:

Можливі явища брадикардії, звуження дихальних шляхів, незначне пониження температури тіла. При швидкому внутрішньовенному введенні можливе виникнення серцевої аритмії.

Період виведення:

Забій тварини на м'ясо дозволяється через 5 діб, а споживання молока в їжу людям – через 1 добу після останнього застосування препарата. До зазначеного терміну продукцію утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, відповідно до висновку лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску:

Флакони з темного скла закриті гумовим корком під алюмінієву обкатку по 100 мл.

Зберігання:

Препарат зберігають в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 15 °С до 25 °С.

Після першого відбору з флакону препарат необхідно використати впродовж 14 діб, за умов зберігання в темному місці при температурі від 2 °С до 8 °С.