(093) 969-36-91

(095) 839-26-29

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії
Продукція
Назад до каталогу

Кетозол-100

Стерильний розчин для інєкцій – Для ветеринарного використання

Склад в 1 мл розчину:

Кетопрофен  ………………………………………….... 100 мг

Наповнювач……………………..……….…..…………. до 1 мл

Фармакологічні властивості:

Кетопрофен належить до покоління нестероїдних протизапальних засобів на основі фенілпропіонової кислоти, є подвійним інгібітором процесу запалення, який блокує шляхи дії циклоксигенази і ліпоксигенази, синтез простагландинів і лейкотрієнів. Знеболювальна дія полягає у безпосередньому пригніченні дії брадикініну, вазодилататора та медіатора болю.

Кетопрофен метаболізуєься у печінці до незначущих біологічно активних метаболітів, а 90% виводиться разом із сечею у вигляді сполук глюкуроніду.

Показання до застосування:

Застосовують препарат для комплексного лікування коней при запальних захворюваннях опорно-рухового апарату, а саме: кульгавості травматичного походження, артритах, артрозах, травмах суглобів (розтягуванні зв’язок, синовіїті), переломах, тендиніті, ураженнях копит (пододерматиті, кульгавості), ускладненнях після хірургічних втручань, для симптоматичного лікування кольок; великої рогатої худоби при запальних процесах, спричинених захворюваннями органів дихання, набряку молочних залоз, гострому маститі, запальних процесах скелетно-м’язової системи;свиней при синдромі мастит–метрит–агалактії, інфекційних захворювання різної етіології.

Протипоказання:

Алергія на кетопрофен. Не застосовувати інші нестероїдні протизапальні препарати впродовж 24 годин. Не застосовувати тваринам із хворобами серцево-судинної системи, порушеннями у роботі печінки та нирок. Не застосовувати тваринам, схильним до утворення виразок та шлунково-кишкових кровотеч. Не застосовувати препарат жеребним кобилам. Не застосовувати тваринам, молодше 6 тижнів та старим тваринам. Не застосовувати тваринам із зневодненням, гіповолемією та гіпотензивним тваринам.Не застосовувати для продуктивних коней, м’ясо яких призначене для споживання людям.

Побічні ефекти:

Інколи, після внутрішньом’язового введення Кетозолу-100 на місці ін’єкції можливе утворення набряку або припухлості, виникнення болю при натисканні, що самостійно минає впродовж тижня після завершення лікування препаратом.

Дозування та спосіб застосування:

- Коням препарат вводять внутрішньовенно із розрахунку: при запальних захворюваннях опорно-рухового апарату 1 мл на 45 кг маси тіла один раз на добу впродовж 3-5 діб;

- Для симптоматичного лікування кольок 1 мл на 45 кг маси тіла одноразово. За необхідності можливе повторне введення препарату у тій же дозі.

- Великій рогатій худобі препарат вводять внутрішньовенно або внутрішньом’язово у дозі 1 мл на 33 кг маси тіла один раз на добу впродовж 1-3 діб;

- Свиням препарат вводять внутрішньом’язово у дозі 1 мл на 33 кг маси тіла одноразово.

Період повного виведення препарату із організму тварин:

М’ясо ВРХ, свиней …………………………… 4 доби;  молоко …………………………… 0 діб.

Застереження при застосуванні:

М’ясо тварин вимушено забитих до зазначеного терміну утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, відповідно до висновку лікаря ветеринарної медицини.

Для молока період виведення відсутній.

Зберігання:

Препарат зберігають в темному, недоступному для дітей, місці за температури від 15  °С до 25  °С. Термін придатності на упаковці.

Форма випуску:

Флакони із темного скла по 100 мл.