(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії
Продукція
Назад до каталогу

Ксила

Стерильний розчин для ін'єкцій – Для ветеринарного використання

Склад:

1 мл препарату містить діючу речовину:

ксилазмину  гідрохлорид………………………………………….... 23,3 мг.

Допоміжні речовини: натрію метабісульфіт, кислота лимонна, окис водню, бензиловий спирт, натрію гідроксид, вода для ін'єкцій.

Призначення:

Препарат має седативну, анальгезуючу дію, а також діє як міорелаксант. Ксилазин – а2–адренергічний агонист. Препарат діє на центральну нервову систему, активізацією а2-адренергічних рецепторів, що приводить до зменшення виділення норадреналіну.

Стимулюючи а2-адренергічні рецептори ксилазин проявляє антиноцицептивну дію, знеболюючого та заспокійливого характеру. Також препарат призводить релаксацію скелетної мускулатури шляхом блокування інтраневрального передавання імпульсів в ЦНС.

Для премедикації перед хірургічним втручанням; як заспокійливе для агресивних тварин перед оглядом і транспортуванням, для послаблення болей у великої рогатої худоби, коней, овець, собак та котів.

Дозування:

Внутрішньовенно, внутрішньом'язово, підшкірно.

Велика рогата худоба – внутрішньом'язово:

Доза І - 0,25 мл препарату на 100 кг маси тіла тварини – для заспокоєння, незначної релаксації, помірної анальгезії при невеликих операціях.

Доза ІІ - 0,5 мл препарату на 100 кг маси тіла тварини – викликає середню седативну дію, розслаблення м'язів і анальгезію, які достатні для невеликих операцій на дійках, ратицях (панарицій) та інші.

Здатність стояти зберігається. 

Доза ІІІ - 1 мл препарату на 100 кг маси тіла тварини – сильний прояв усіх ефектів; застосовують при складних хірургічних втручаннях, у поєднанні з додатковою місцевою або провідниковою анестезією.

Здатність стояти у більшості випадків не зберігається.

Доза ІV - 1,5 мл препарату на 100 кг маси тіла тварини – слід вводити лише у виключних випадках, після попередього голодування протягом декількох годин, при дуже болючих або довготривалих операціях, а також для досягнення більш довгого періоду заспокоювання і особливо сильної релаксації м'язів. Ця доза застосовується в окремих випадках.

Коні – внутрішньовенно – 4 мл препарату на 100 кг маси тіла тварини, внутрішньом'язово – 10 мл препарату на 100 кг маси тіла тварини.

При важких операціях Ксила застосовується у комбінації з іншими анестетиками – внутрішньовенно у дозі 4 мл препарату  на 100 кг маси тварини і інгаляційний наркоз.

Вівці – внутрішньом'язово у дозі 0,15 мл препарату на 10 кг маси тіла тварини.

Собаки – внутрішньом'язово або внутрішньовенно у дозі 0,15 мл препарату на 1 кг маси тіла тварини. Препарат можна застосовувати із кетаміном: 0Ю1 мл Ксила на кг маси тварини  на 6,0-10,0 мг кетамінана кг маси тіла тварини.

Коти – внутрішньом'язово або підшкірно у дозі 0,15 мл препарату на 1 кг маси тіла тварини. Препарат можна застосовувати із кетаміном, в тієї ж комбінації, як собакам.

Протипоказання:

Не застосовувати тваринам із порушенням функції серця та в останні місяці вагітності. Не застосовувати тваринам з діагнозом піометра, оскільки при цьому часто спостерігається чутливість до даного препарату.

Застереження:

Забій тварин на мясо та споживання молока в їжу людям дозволяється, відповідно, через 3 та 2 доби після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, мясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску:

Флакони із прозорого скла закриті гумовим корком під алюмінієву обкатку по 50 мл.

Зберігання:

Препарат зберігають в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 15 °С до 25 °С.

Після першого відбору з флакону, препарат необхідно використати протягом 14 діб, за умов зберігання в темному місці при температурі від 2 °С до 8 °С.