(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії
Продукція
Назад до каталогу

Синулокс LС

Сінулокс LС

Synulox LC
внутрішньвименна суспензія для лікування маститів у лактуючих корів
· Нова формула подвійної дії - протимікробний (амоксицилін і клавуланова кислота), і протизапальну (Преднізолон).
· Розширений спектр протимікробної активності - надає дію на штами стафілокока продукують β-лактамазу, кишкову паличку, сальмонелу і Кампілобактерії.
· Швидке бактерицидну дію - що збільшує ймовірність швидкого досягнення клінічного ефекту
· Зручний режим дозування - введення препарату з 12 годинним інтервалом дає можливість швидше почати отримувати товарне молоко, ніж при звичайному 24 годинному інтервалі введення препаратів
· Не подразнює тканин вимені
· Містить преднізолон - має виражену протизапальну дію, не впливаючи на клітинний імунітет
Загальні відомості:
Препарат являє собою маслянисту суспензію світло-кремового кольору, спеціально розроблену для лікування маститів. Для нього характерні широкий спектр бактерицидної активності відносно бактерій, зазвичай виділяються з вимені корів.
Сінулокс випускається в одноразових шприцах для внутрішньовименного введення. У кожному шприці міститься 3 грами суспензії, що має в складі:
• 200 мг амоксициліну (у вигляді амоксициліну тригідрату),
• 50 мг клавуланової кислоти (у вигляді кальцію клавуланата)
• 10 мг преднізолону.
Фармакологічні властивості:
Резистентність бактерій до багатьох антибактеріальних засобів часто обумовлена ​​їх здатністю виробляти β-лактамазу (пеніціллазу) - фермент, який здатний руйнувати молекулу антибіотика раніше, ніж він зможе вплинути на бактерію. Клавуланова кислота, яка входить до складу Сінулокса, інактивує β-лактамазу і тим самим відновлює чутливість бактерій до швидкого бактерицидної дії амоксициліну в концентраціях, які легко досягаються в тканинах вимені після внутрішньовименного введення препарату. Преднізолон, присутній в Сінулоксі, надає
протизапальну дію, зменшує набряк і запалення, характерні для маститу і при цьому він не робить негативного впливу на активність лейкоцитів у вогнищі інфекції.
Сінулокс ефективний проти всіх основних збудників маститу, зазвичай виділяються з вимені великої рогатої худоби.
· Стафілокок (включаючи штами, що виробляють β-лактамазу)
· Стрептококів (включаючи 5. адаlасtiае, S dуsаgаlасtiае, S. іbеris)
· Коринебактерії (включаючи С. руоgеnеs)
· Кишкової палички (включаючи штами, що виробляють β-лактамазу)
Крім того, препарат впливає і на менш поширених збудників захворювань вимені: -Васillіs сеrеіs, Васtеrоides (включаючи штами, що продукують β-лактамазу), Сатрilоbасtеr sрр., Кlеbsiеllае і Раstеіrеllае.
Дози і спосіб застосування:
Повний курс лікування становить 3 шприца на кожну уражену чверть вимені. Препарат вводять по одному шприцу з інтервалом 12 годин.
Спосіб застосування - після доїння необхідно промити сосок і продезінфікувати його зовні медичним спиртом. Після цього ввести канюлю шприца в отвір соска і, обережно натискаючи на поршень, ввести вміст в уражену частку вимені. Видоювати молоко з обробленої чверті можна вже починаючи з наступного доїння, але молоко не можна використовувати для харчових цілей і його необхідно злити в відходи.
Протипоказання і терміни очікування:
1. Під час лікування молоко не можна використовувати для харчових цілей. Молоко можна вживати в їжу через 48 годин після останнього введення препарату
2. Забій тварин на м'ясо дозволяється проводити через 7 днів після останнього введення препарату.
3. Сінулокс не ефективний при захворюваннях, викликаних бактеріями виду Рsеudоmоnаs.
Термін зберігання: 18 місяців.
.

Придбати Реєстраційне посвідчення