(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії
Продукція
Назад до каталогу

Сінулокс RTU

Склад і форма випуску

Сінулокс RTU являє собою стерильну маслянисту суспензію для ін'єкцій світло- кремового кольору , що містить в 1 мл в якості діючих речовин 140 мг амоксициліну у формі амоксициліну тригідрату та 35 мг клавуланової кислоти у формі клавуланату кальцію. Випускають у скляних флаконах по 100 мл .

Фармакологічні властивості

Сінулокс RTU володіє широким спектром бактерицидної активності відносно більшості грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів , включаючи штами , які продукують b - лактамазу : Streptococcus spp . , Staphylococcus spp . , Corynebacterium spp . , Clostridium spp . , Bacillus anthracis , Actinomyces bovis , Peptostreptococcus spp . , Esсherichia coli , Salmonella , Bordetella bronchiseptica , Campilobacter spp . , Klebsiella , Proteus spp . , Pasteurella , Fusobacterium necrophorum , Bacteroides , Haemophilus spp . , Moraxella spp . , Actinobacillus pleuropneumoniae і Actinobacillus ligneresi . Резистентність до b - лактамних антибактеріальних препаратів як правило обумовлена здатністю мікроорганізмів виробляти b - лактамазу - фермент , який руйнує b - лактамні кільце антибіотика раніше, ніж він зможе надати дію на бактеріальну клітину. Клавуланова кислота, що входить до складу Сінулокса RTU , інактивує b - лактамазу і тим самим відновлює чутливість бактерії до бактерицидної дії амоксициліну в концентраціях , які легко досягаються в тканинах тварин після введення препарату.

Показання

Призначають великій рогатій худобі , свиням , собакам і кішкам для лікування бактеріальних інфекцій дихальних шляхів , шлунково - кишкового тракту , сечостатевої системи , м'яких тканин і шкіри.

Дози і спосіб застосування

Сінулокс RTU суспензію для ін'єкцій вводять великій рогатій худобі і свиням тільки внутрішньом'язово , собакам і кішкам - внутрішньом'язово або підшкірно з розрахунку 8,75 мг на 1 кг ваги тварини , що еквівалентно 1 мл препарату на 20 кг ваги тварини , 1 раз на добу протягом 3 - 5 днів. Перед кожним використанням вміст флакона ретельно струшують до отримання однорідної суспензії . Для введення препарату використовують тільки сухі шприци та голки. Місце ін'єкції після введення Сінулокса RTU рекомендується злегка помасажувати .

Побічні дії

У гіперчутливих тварин можливі алергічні реакції , які швидко минають після припинення застосування препарату. При виникненні реакцій гіперчутливості доцільно вводити тваринам антигістамінні засоби та кортикостероїди.

Протипоказання

Гіперчутливість до компонентів препарату. Забороняється вводити внутрішньовенно і інтратрахеально . Сінулокс RTU , як і інші антибіотики пеніцилінового ряду , що не дозволяється призначати кроликам , морським свинкам , хом'якам і піщанкам . З великою обережністю слід застосовувати препарат іншим видам дрібних травоїдних . Сінулокс RTU суспензію для ін'єкцій не можна змішувати з іншими лікарськими засобами в одному шприці , також не можна використовувати одночасно з бактеріостатичними хіміотерапевтичними препаратами.

Особливості застосування

В період лікування і протягом 14 діб після останнього введення препарату забороняється забій тварин на м'ясо. М'ясо тварин , вимушено забитих до закінчення зазначеного терміну , може бути використане для годування хутрових звірів або для виробництва м'ясо -кісткового борошна . Молоко можна використовувати для харчових цілей не раніше , ніж через 60 годин після останнього застосування препарату. Молоко , отримане до закінчення зазначеного терміну , може бути використане для годування тварин після термічної обробки. Застосування препарату не показано при псевдомонозній інфекції.

Зберігати

З пересторогою ( список Б) . У сухому , захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей місці при температурі від 3 до 25 º С. Термін придатності - 2 роки. Після першого проколу пробки голкою препарат можна використовувати протягом 28 днів.

Упаковка : флакон 100 мл

 

Придбати Реєстраційне посвідчення