(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії
Продукція
Назад до каталогу

Скоугард

Вакцина Скоугард 4КС 10 доз (ротавір-, колібакт-, клострід-)

Характеристики

Температура Мінімум:         2

Температура Максимум:     8

Вага:                                     0.015

Одиниця Вимірювання:      флак

Країна походження:            США

Виробник:                            Zoetis (Pfizer)

Повний опис

* Профілактика корона-, ротавірусної інфекції, колибактериоза і клостридіозу у телят 
* Єдина вакцина в світі проти ротавірусу серотипу G10 - діагностується в 60,2% випадків діареї телят 
* Містить ад'ювант Quil A 

Загальні відомості:
Вакцина містить інактивовані корона- (Hansen isolate) і ротавіруси (серотипи G6 і G10) великої рогатої худоби, інактивовані бактерії E.сoli Ентеротоксігенние штаму NL-1005, мають адгезивний фактор К99, бета- токсоид Clostridium perfringens типу С, консерванти гентаміцин (не більше 30 мкг / мл), мертиолят (не більше 0,01%), і адьювантов - Quil A. 

За зовнішнім виглядом вакцина являє собою суспензію білого або блідо-жовтого кольору. При зберіганні вакцини можливе утворення пухкого осаду, який при струшуванні легко розбивається в гомогенну суспензію. 

Форма випуску 
Вакцина розфасована по 20 або 100 см3 в поліетиленові флакони відповідної місткості, закупорені гумовими пробками, укріпленими алюмінієвими ковпачками. 
Вакцина Скоугард 
Фармакологічні властивості 
Вакцина Скоугард 4КС забезпечує формування колострального імунітету у новонароджених телят (після випоювання їм молозива від вакцинованих корів) проти неонатальної діареї викликаної корона- і ротавирусами (серотипи G6 і G10), ентеротоксичними штамами E.coli з фактором адгезії К99 і Clostridium perfringens (тип С). Рівень захисту телят залежить від часу випоювання, якості і кількості молозива, тому необхідно звернути особливу увагу на забезпечення телят достатньою кількістю молозива від вакцинованих корів. 

У рекомендованих дозах вакцина нешкідлива і ареактогенна. Лікувальними властивостями не володіє. 

Показання до застосування 
Вакцина Скоугард 4КС призначена для імунізації здорових нетелей і тільних корів з метою профілактики діареї новонароджених телят, викликаної ротавирусом великої рогатої худоби (серотипи G6 і G10), коронавірусів великої рогатої худоби, ентеротоксичними штамами E.coli з фактором адгезії К99, Clostridium perfringens (тип С ). Перед застосуванням вакцини вміст флакона необхідно струснути до утворення гомогенної суспензії. Вакцину вводять внутрішньом'язово в область шиї в обсязі 2 см3 (1 доза). Місце ін'єкції обробляють 70 ° спиртом або іншим антисептиком. Тваринам забезпечують належний догляд та утримання. 

Первинна вакцинація 
Прищеплюють здорових стельних тварин дворазово з інтервалом 3-4 тижні. Другу дозу вакцини необхідно запровадити не пізніше 3-6 тижнів до отелення. 

Ревакцинація 
Корів ревакцинируют перед кожним отеленням. Вакцину вводять одноразово в обсязі 2 см3 за 3-6 тижнів до отелення. У рідкісних випадках вакцина може викликати у окремих тварин анафілаксію або незначний набряк на місці ін'єкції. При виникненні анафілаксії тваринам вводять адреналін або антигістамінні препарати в рекомендованих дозах. Набряк зникає протягом декількох днів без лікування. Після вакцинації у деяких тварин можливе короткочасне підвищення температури тіла. 

Терміни очікування 
Забій тварин на м'ясо дозволяється не раніше, ніж через 21 день після вакцинації, молоко використовують без обмежень. 

Забороняється введення тваринам гіперімунних сироваток або імунодепресантів протягом 1 місяця до або після вакцинації. 

Заходи особистої профілактики 
При роботі з вакциною дотримуються правил особистої гигие- ни, прийняті при роботі з лікарськими препаратами і вакцинами. 

Умови зберігання 
Вакцину зберігають і транспортують в сухому темному місці, при температурі від 20 до 70С, протягом 18 місяців.

Придбати Реєстраційне посвідчення