(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії
Продукція
Назад до каталогу

Смещур зернова принада

Опис:

Зерна пшениці червоно-фіолетового кольору.

Склад:

1 кг препарату містить: 

бромадіалон         0,05 г

зерно пшениці      до 1 кг.

Фармакологічні властивості:

Бромадіалон – антикоагулянт кумаринового ряду другого покоління. Діє на синтез протромбіну, що призводить до порушення механізму згортання крові і порозності судин. Це спричиняє повільну загибель гризунів від кровотечі. Зазвичай вони гинуть через 3-5 діб.

Стійкий до традиційних антикоагулянтних родентицидів.  Антидот – вітамін К перорально або ін'єкційно. Дозування для дітей – 20 мг на добу, для дорослих – 40 мг на добу! Стежити за протромбінованим індексом і рівнем гемоглобіну.

Показання:

Боротьба з гризунами, включаючи стійких до першого покоління антикоагулянтів.

Спосіб застосування та дози:

Приманку розкладають у місцях ймовірного проживання гризунів. Для щурів в одне місце кладуть 100-150 г (4-6 столових ложок) приманки на відстані 5-10 м між порціями, для мишей – 10-50 г (1 столова ложка) на відстані 2-5 м між порціями. Розкладені приманки періодично перевіряють і за потреби поповнюють доти, поки вони не залишаться недоторканими (при знищенні щурів – не менш 10 діб, при знищенні мишей – 20 діб).

У місця, де приманку випадково можуть з'їсти домашні або дикі тварини, її кладуть у ящики, коробки тощо.

Застереження:

Приманку розкладати в місцях, недоступних для дітей і домашніх тварин! Забороняється застосовується в місцях зберігання харчових продуктів і кормів для тварин, на території дитячих установ, на відстані менш ніж 20 м від водойм.

Для роботи з препаратом не допускаються особи молодші 18 років, вагітні та жінки, що годують груддю, оскільки він токсичний для людей. Персонал, який контактує з приманкою, повинен пройти інструктаж із правил роботи з отруйними речовинами та обов'язково користуватися засобами індивідуального захисту (халат, косинка, гумові рукавички).

При потраплянні препарату на шкіру ветерти її ватним або марлевим тампоном і промити водою з милом. При потраплянні в очі – промити проточною водою протягом 15 хвилин, намагаючись тримати повіки відкритими. При потраплянні всередину – викликати блювання. Потерпілого необхідно негайно відправити до лікаря, якому надати етикетку від препарату.

Після завершення робіт із препаратом руки ретельно вимити з милом. Після закінчення дератизації залишки приманки, тару, мертвих гризунів спалити або закопати в землю на глибину не менше 50 см, далеко від водойм, джерел водопостачання та місць випасу худоби.

Упаковка:

Поліетиленові пакети, полімерні банки по 50,100, 500, 1000 г, поліетиленові мішки по 5, 10, 5 кг.

Умови зберігання:

В упаковці виробника, у сухому, закритому на ключ приміщенні, далеко від нагрівальних приладів при температурі від +4 °С до +25 °С.

Термін придатності – 1 рік.