(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії
Продукція
Назад до каталогу

Теранекрон D6

Опис:

Розчин прозорий безбарвний.

Склад:

1 мл препарату містить:  тарантула кубинського (Tarantula cubensis) D 6 1,0 мл. 

D ступінь потенціювання гомеопатичного інгредієнта. Допоміжні речовини: вода для ін'єкцій, етанол (286, О мг). 

Фармакологічні властивості:

Гомеопатія є регуляторною терапією. Терапевтична ефективність препарату доведена в результаті досліджень на здорових тваринах (виникнення симптомів, подібних до симптомів хвороби), застосування хворим тваринам, токсикологічних даних. Ефективність гомеопатичної терапії залежить не від дози препарату, а від кратності ії повторень. Фармакологічну дію Теранекрону D6 доведено клінічно при важких формах перебігу захворювань. 

Застосування:

Застосовують препарат для лікування тварин при хворобах, що супроводжуються септичним станом, нагноєнням шкіри, пошкодженням копит (гнійно-некротичні ураження дистального відділу кінцівок), флегмонами, виразками, карбункулами, фурункулами та іншими гнійно-некротичними процесами, а також для демаркації паталогічно змінених тканин. 

Дозування:

Застосовують препарат підшкірно у разових дозах (мл на тварину): велика рогата худоба, коні 5-10, вівці, кози 3-5, свині 3-6, собаки 0,5-3, коти 0,2-0,5. Разову дозу вводять один раз на добу. Застосування можна повторювати через кожні 7 діб. Тривалість застосування залежить від наявності симптомів хвороби. Якщо під час лікування симптоми не зникають, необхідно проконсультуватися з лікарем ветеринарної медицини. 

Протипоказання:

Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до інгредієнтів препарату. 

Застереження:

Тривале застосування гомеопатичного препарату без показань на це може призвести до виникнення симптомів захворювання. Коням можна водити в одну ділянку не більше 5 мл препарату. 

Форма випуску:

Розчин у прозорому скляному флаконі (тип І, ЄФ) вмістом на 50 мл, який закритий гумовим корком під алюмінієву обкатку, у картонній коробці.

Зберігання:

Зберігати флакон у картонній коробці для захисту від світла. Зберігати при температурі від 5 °С до 25 °С.

Термін придатності препарату  2 роки. 

Придбати Реєстраційне посвідчення