(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії
Продукція
Назад до каталогу

Термосредсан

Опис:

Прозора рідина, з легким жовтуватим відтінком.

Склад:

1 мл препарату містить діючі речовини:

ампіцилін (натрієва сіль) 0,25 мг; гентаміцину сульфат 0,04 мг;

етоній 0,05 мг; лактоза 27,5 мг; цитрат натрію 22,0 мг;

допоміжні компоненти: альбумін, глобулін, л-гістідін, буферний розчин та апірогенна вода – до 1 мл.

Фармакологічні властивості:

Дія компонентів, які входять до складу препарату, проявляється в створенні осмотичного і онкотичного тиску в розморожуваній спермі, в утворенні джерела енергії для сперміїв, високій буферності і антибактеріальній дії.

Застосування:

Термосредсан використовують «in vitro» для відтаювання кріоконсервованої сперми бугаїв у вигляді не облицьованих гранул в процесі підготовки спермодоз до штучного осіменіння корів і телиць та (або) додавання його до складу поживного кріозахисного середовища для розбавлення свіжо отриманої сперми бугаїв.

Дозування:

Ампулу з дозою Термосредсану (1 мл), відкривають та ставлять на 2-3 хвилини у попереднє підігріту водяну баню (38-42°С). Зразу ж після витримки терміну підігріву ампули, із сосуду Дьюара піднімають каністру з спермодозами, що зберігають там в рідкому азоті. Стерильним і попереднє охолодженим в рідкому азоті пінцетом, із каністри виймають гранулу і поміщають в ампулу з теплим Термосредсаном та відтають протягом 8-10 секунд. Після цього ампулу виймають з водяної бані, витирають її досуха марлевою серветкою і ставлять в штатив. При необхідності підготовки до одночасного використання двох спермодоз одного й того ж бугая, для прискорення оцінки рухливості сперміїв доцільне вмістиме двох паралельних ампул злити в одну пробу чи застосовувати ампули з 2 мл препарату, в яку поміщають дві гранули водночас.

Для покращення збереженості функціональної повноцінності заморожено-відталих сперміїв, до складу поживного кріозахисного середовища, котре використовують для розбавлення нативної сперми бугаїв. Термосредсан вносять з розрахунку 1:50.

Оцінка відтаєної сперми по рухливості сперміїв.

Для перевірки якості сперми належить користуватися підігрітими предметними і покривними скельцями, котрі знаходяться під час дослідження на підігрівальному столику мікроскопа або в ящику-термостаті. Перед взяттям краплі сперми, обертальними рухами вмістиме ампули перемішують, потім стерильною піпеткою (або скляною паличкою) беруть краплю сперми, котру поміщають на предметне скельце та подавляють її покривним.

До застосовування допускається сперма бугаїв, що має рухливість сперміїв з прямолінійним-поступальним рухом не нижче 4 балів (40%).

Якщо розконсервовані спермодози, що знаходились при кімнатній температурі (18-20° С) протягом 3-х годин не використано, то варто повторити їх оцінку.

Протипоказання:

Немає.

Застереження:

При роботі з Термосредсаном належить дотримуватись санітарно-гігієнічних та технологічних вимог, що передбачені діючою Інструкцією з штучного осіменіння сільськогосподарських тварин.

Форма випуску:

Скляні ампули ємкістю по 5 мл з вмістом 1 та 2-х мл (доз) середовища, упаковані в коробки по 50 шт., пеніцилінові флакони з вмістом 10 мл (доз) середовища, упаковані в коробки по 40 шт.

Зберігання:

Сухе, темне місце, при температурі від 1 °С до 20 °С.

Придбати