(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії
Продукція
Назад до каталогу

Тетра Дельта

Тетра Дельта - антибактеріальний лікарський засіб у формі суспензії для інтрацистернально введення, що містить в одному шприці-дозатор об'ємом 10 мл в якості діючих речовин 100 мг новобиоцин натрію, 105 мг неоміцину сульфату, 100 мг прокаїн пеніциліну, 100 мг дігідростептоміціна сульфату і 10 мг преднізолону, а в якості допоміжних речовин алюмінію моностеарат і арахісове масло.

Тетра Дельта за зовнішнім виглядом являє собою суспензію білого кольору.

 

Форма випуску

Тетра Дельту випускають у формі стерильною суспензії, в шприцах-дозаторах для інтрацистернально введення.

Фармакологічні властивості

Тетра Дельта містить антибактеріальні препарати прокаїн пеніцилін G, новобіоцин, дигідрострептоміцин, неоміцин і протизапальний кортикостероїд преднізолон. Пеніцилін, дія якого Потенційований дигідрострептоміцин забезпечує активність лікарського засобу проти стрептококів. Новобіоцин володіє активністю проти штамів золотистого стафілокока як продукують бета лактомази так і не продукують і також забезпечує активність лікарського засобу проти пеніцилін резистентних L- форм бактерій, які утворюються в присутності пеніциліну. Дигідрострептоміцин забезпечує дію Тетра Дельти на кишкову паличку стійку до дії неоміцину і одночасно посилює дію пеніциліну на стрептококову мікрофлору. Неоміцин - аміноглікозидний антибіотик, що володіє широким спектром дії відносно грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, в тому числі стафілококів, стрептококів і ешерихій. Неоміцин зв'язується з 30s субодиницею бактеріальних рибосом і порушує синтез білка, а у великих концентраціях здатний порушувати цілісність стінки бактеріальної клітини, надаючи, таким чином, бактерицидну дію. Неоміцин забезпечує дію лікарського засобу на кишкову паличку стійку до дії дигідрострептоміцин. Преднізолон має протизапальну дію, зменшуючи набряк і хворобливість. Тетра Дельта не викликає роздратування тканин вимені.

Показання до застосування

Тетра Дельту застосовують для лікування всіх форм маститів (крім гнійно-некротичного) у молочних корів, викликаних грампозитивними і грамнегативними мікроорганізмами, включаючи Staphilococcus aureus, Streptococcus agalactiae, Streptococcus dysagalactiae, Streptococcus uberis і Escherichia coli.

Перед введенням Тетра Дельти молоко з хворих чвертей вимені видоюють і утилізують. Сосок зовні обробляють 70% розчином спирту або спеціальними серветками, що поставляються разом зі шприцами-дозаторами. При необхідності введення лікарського засобу в два і більше сосків, для кожного з них використовують окрему серветку. Після цього вводять канюлю шприца-дозатора в отвір соска і, обережно натискаючи на поршень, видавлюють його вміст в уражену частку вимені. При тяжкому перебігу маститу введення лікарського засобу повторюють через 24 або 48 годин.

Побічні явища при застосуванні препарату Тетра Дельта відповідно до інструкції не встановлені.

Терміни очікування

Під час лікування молоко як з хворих, так і здорових чвертей вимені утилізують або використовують в корм тваринам після кип'ятіння. Використання молока в харчових цілях дозволяється не раніше, ніж через 72 години після останнього введення препарату Тетра Дельта.

Забій тварин на м'ясо дозволяється не раніше, ніж через 3 дні після останнього введення лікарського засобу. М'ясо тварин, вимушено забитих до закінчення зазначеного терміну, може бути використано для годування хутрових звірів або для виробництва м'ясо-кісткового борошна.

Умови зберігання

Бережуть з пересторогою (список Б) при температурі від 50 до 250С в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці. Термін придатності препарату при дотриманні умов зберігання - 18 місяців з дня виготовлення.

Препарат Тетра Дельта можна застосовувати після закінчення терміну придатності.

Придбати Реєстраційне посвідчення