(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії
Продукція
Назад до каталогу

Цифлур

Опис:

Рідина жовтуватого кольору, прозора, масляниста.

Склад:

1 мл препарату містить діючу речовину: фифлутрин – 10 мг.

Фармакологічні властивості:

Препарат має інсектицидну і репелентну дію відносно зоофільних мух Haematobia stimulans, Lyperosia irritians, L. titilans, Stomoxys calcitrans, Musca autumnalis, M. larvipara, M. anica тощо, кровосисних комарів Aedes, Anopheles, Culex, мошок Boophthora, Simulium, Schaenbaueria, мокреців Culicoides, Forcipomya, Zentocononops, гедзів Chrysops, Haematopota, Tabanus, оводів Hypoderma bovis, H. lineatum, гнусу, іксодових кліщів, бліх Ctenocephalides canis, вошей Linognathus setotus, волосоїдів Trichodectes canis та інших комах, які паразитують на тваринах і є переносниками трансмісивних захворювань великої рогатої худоби.

Цифлутрин належить до групи синтетичних піретроїдів другого типу, які вибірково зв'язуються з рецепторами нервових клітин етопаразитів та порушують роботу натрієвих каналів нервових клітин, що призводить до затримки рополяризації мембран, гальмування нервових імпульсів, порушення координації рухів, паралічу і швидкої загибелі комах.

Після нанесення препарат розподіляється по всій поверхні шкіри, в незначній кількості резорбується, що забезпечує його тривалу інсекто-акарицидну і репелентну дію.

Препарат є малотоксичним для теплокровних тварин і в рекомендованих дозах не проявляє резорбтивно-токсичної та подразнюючої дії.

Показання:

Захист:

- великої рогатої худоби – від інвазії зоофільних мух, комарів, мошок, мокреців, оводів та гедзів у пасовищний період;

- собак – від кровосисних комах, вошей, бліх, волосоїдів та іксодових кліщів у період їхньої активності.

Протипоказання:

Не призначати телятам та великій рогатій худобі з масою тіла до 300 кг, цуценятам віком до 2 місяців, вагітним сукам у першій половині вагітності!

Спосіб застосування та дози:

Препарат слід наносити на суху, чисту, непошкоджену шкіру:

- велика рогата худоба – 10 мл на одну тварину повільно втирають вздовж хребта від холки до крижів при температурі повітря не вище +25 °С, після чого протягом 3 годин уникати потрапляння води на місця нанесення препарату; дійних корів обробляють після вечірнього доїння;

- собаки – 1 мл/10 кг маси тіла наносять та злегка втирають в область холки.

Найкращий захисний ефект препарат забезпечує при одночасній обробці всього поголів'я великої рогатої худоби навесні після вигону на пасовище та регулярних обробках через кожні 4-6 тижнів. Повторну обробку собак проводять не раніше ніж через 4 тижні.

Застереження:

Персонал, який контактує з препаратом, повинен дотримуватися правил особистої гігієни і безпеки, що прийняті при роботі з ветеринарними препаратами, і використовувати захисний одяг (халат, шапочка, гумові чоботи, рукавички). Після закінчення робіт ретельно вимити руки теплою водою з милом. При потраплянні препарату на шкіру, слизові оболонки або в очі промити їх великою кількістю проточної води.

Якщо препарат використовується у рекомендованих дозах, обмежень щодо вживання м'яса та молока великої рогатої худоби немає.

Упаковка:

Поліетиленові та скляні флакони по 10,20, 200, 500 мл, полімерні піпетки по 0,5, 1, 2 мл, шприци-туби по 4, 10 мл.

Умови зберігання:

В упаковці виробника, у сухому, добре провітрюваному, захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від продуктів харчування та кормів при температурі від +8 до +25 °С. Після відкриття препарат зберігати щільно закритим і використати протягом 2 місяців.

Термін придатності – 2 роки.

Придбати