(093) 969-36-91

(095) 839-26-29

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії

Про компанію

На сьогоднішній день, група компаній Белвет - команда з багаторічним досвідом роботи, яка динамічно розвивається. Почала свою діяльність з дистрибуції ветеринарних препаратів на ринку.

Основними сферами діяльності групи компаній є: реалізація ветеринарних препаратів, продаж ветпрепаратів, пронутріентов, преміксів, кормів і кормових добавок, реалізація засобів дезінфекції та гігієни, а також, ми надаємо ветеринарні послуги. Тут, також, Ви зможете придбати ветпрепарати та обладнання.

 

Наша місія - забезпечити доступність життєво важливих інноваційних ветеринарних лікарських засобів на території України. Ми прагнемо бути кращими у всьому, вдосконалюватися і приносити користь нашим клієнтам! Ми за високі стандарти в роботі!

У 2005 році була отримана ліцензія - оптово-роздрібна торгівля ветеринарними препаратами ФОП Харута В. А. і розпочато активну діяльність на ринку. У нас доступна ціна, ветпрепарати високої якості від виробника.

2006 рік - ФОП Харута В. А. регіональний дистриб'ютор компанії Інвек (виробництво вітчизняних БМВД, преміксів і кормів для с / г тварин).

2007 рік - ФОП Харута В. А. офіційний дилер Interchrmie (ветеринарні препарати).

2008 рік - ФОП Харута В. А. офіційний дилер світового лідера в розробці і виробництві продукції для здоров'я тварин Інтервет (MSD Animal Health). Ветеринарний препарат, купити Ви зможете не тільки цього бренду.

У 2009 році було зареєстровано юридичну особу ПП «Белвет».

2011-2012 роки - ФОП Харута В. А. офіційний дилер міжнародної компанії, що здійснює виробництво ветеринарних лікарських засобів і вакцин Файзер (Zoetis).

2012 рік - ПП "Белвет" офіційний дистриб'ютор ГЕА ФАРМ ТЕХНОЛОДЖІЗ (засоби гігієни доїння).

2013 рік - ФОП Харута В. А. і ПП «Белвет» ексклюзивні дилери одного зі світових лідерів виробництва пронутріентов, що спеціалізується на інноваціях у сфері годування тварин Biovet, SA

2014 рік - спрямування коштів дезінфекції та гігієни, обладнання виведено в компанії ТОВ «АГРО ДУС».

2015 рік - був підписаний контракт на ексклюзивну дистрибуцію Richter Pharma AG (ветеринарні препарати, які спеціалізуються на "контролі болю у тварин»).

2015 рік - для розвитку напрямку преміксів, готових кормів, кормових добавок створюється команда фахівців - юридична особа ТОВ «БелМикс».

Група компаній має багаторічний досвід роботи з господарствами, птахофабриками, холдингами, ветеринарними клініками, аптеками, зоомагазинами і іншими оптовими компаніями і приватними особами. Ми співпрацюємо з найвідомішими закордонними виробниками ветеринарних препаратів, від чого і вартість ветпрепаратів значно доступніша, ніж в інших компаніях.

Гарантія якості, широкий асортимент і високий сервіс обслуговування допомагає створювати тривалі партнерські відносини з кожним клієнтом, який зацікавлений в підйомі і процвітання сільськогосподарської галузі.