(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії

Публікації

Причин для розвитку остеоартрозу безліч. Дегенерація хряща може початися після перенесеної травми, наприклад внутрішньосуглобового перелому. Наявність у собаки дисплазії тазостегнових або ліктьових суглобів неминуче призводить до розвитку остеоартрозу з часом. Причиною остеоартрозу колінного суглоба найчастіше є перенесений розрив передньої хрестоподібної зв'язки, а при ураженні плечового і скакального суглобів можна припускати, що в дитинстві собака перенесла розшаровуючий остеохондрит (патологія, пов'язана з відшаруванням в процесі росту ділянки хрящової поверхні суглоба).
Детальніше
Один з найбільш небезпечних і поширених видів запалення рогівки у тварин - виразка рогівки. Найчастіше в розвитку цього серйозного захворювання має місце неуважність власників тварин, які не звертають уваги на те, що кішка «чеше око», «ходить з примруженими очима», на почервоніння кон'юнктиви очного яблука, на підвищене відділення слізної рідини або гнійні виділення. Всі ці ознаки ведуть до порушення оптично-заломлюючої функції рогівки, що веде до зниження гостроти зору, а нерідко і до його повної втрати. Тому дана патологія вимагає термінового лікування. Виразка рогівки - кратероподібний дефект рогівки, обумовлений її некрозом внаслідок інфекційного ураження (первинного або вторинного після травми, опіків, трофічних порушень і ін.). Виразка рогівки - порушення цілісності не тільки епітелію рогівки (що характерно для ерозії), а й передньої прикордонної мембрани.
Детальніше
В практиці лікаря ветеринарної медицини часто, найпоширенішою проблемою є лікування інфекційних захворювань. Ветеринарні спеціалісти мають постійний контакт з ослабленими, а часто й імунодефіцитними тваринами. Тому необхідно відповідально ставитись до питання раціональної організації антибіотикотерапії. Щоб досягти лікувально ефекту, необхідно строго дотримуватись дози, кратності введення та враховувати несумісність діючих речовин, при застосування одночасно декількох препаратів. В силу низької токсичності, високої ефективності та відсутності негативного впливу на імунітет, антибіотики аміноглікозидного ряду, хоч і не є найпоширенішими серед лікарів ветеринарної медицини, але високоефективними, бо діють бактерицидно на деякі грампозтитивні та більшість грамнегативних бактерій. Таким препаратом є Гента-100, виробництва компанії Interchemie, Нідерланди.
Детальніше
Лімоксин-25 спрей, виробництва компанії Interchemie, Нідерланди, застосовують для лікування шкірних захворювань, викликаних бактеріями, чутливими до окситетрацикліну у всіх видів тварин. У випадках глибоких та інфікованих ран місцеве лікування рекомендується поєднувати з комплексною терапією.
Детальніше