(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії

Публікації

Мікростімулін випоюють тваринам і птиці в періоди підвищеної потреби в есенціальних елементах, особливо в стресових ситуаціях і змісті в несприятливих умовах, при зниженні продуктивності, інтенсивності росту і розвитку, зміні складу корму; з метою стимуляції обмінних процесів, підвищення неспецифічної резистентності, зміцнення імунітету, неспецифічної профілактики бактеріальних і вірусних захворювань, для активізації імунологічних реакцій при хворобах різної етіології, підвищення імунної відповіді організму на щеплення; після тривалого застосування антибіотиків, захисту організму від отруєнь і адаптації до несприятливих умов навколишнього середовища.
Детальніше
Пухлини, або новоутворення - патологічні розростання тканин організму, що виникають внаслідок розмноження клітинних елементів під впливом екзогенних та ендогенних факторів. Шкірні новоутворення діагностуються набагато частіше, ніж пухлини інших органів, на частку перших припадає 30% всіх пухлин у собак і 20% - у кішок. Прогноз завершення захворювання залежить від типу і розміру пухлини, а також від місця її локалізації. При доброякісних пухлинах або запальних процесах дерми і підшкірної клітковини прогноз завершення захворювання сприятливий. Пухлини виникають і розвиваються у вигляді окремих вогнищ з нормальних тканин організму і відрізняються від них особливістю свого зростання – зниженим диференціюванням клітинного складу, необмеженим і відносно незалежним, «автономним» ростом; у випадках злоякісного бластогенезу характеризуються здатністю інфільтративного росту, руйнуванням навколишніх тканин і метастазуванням.
Детальніше
Близько 90% свиней різних вікових груп хворіли захворюваннями з симптомокомплексом діареї і близько половини всіх захворювань свиней, особливо в умовах промислового свинарства, складають захворювання шлунково-кишкового тракту. Для лікування хвороб, викликаних чутливими до колістину мікроорганізмами, наша компанія пропонує препарат Колі-4800 ВП, виробництва компанії Interchemie, Нідерланди.
Детальніше
Тилозин відноситься до макролідів. Проявляє бактеріостатичну дію відносно грампозитивних бактерій, таких як Bordetella bronchiseptica,Erysipelothrix rhusiopathiae, Mycoplasma spp., Chlamydia spp., Spirochetesspp., Rickettsia spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp, в тому числі, багатьох, що виробляють бета-лактамазу і мають стійкість до пеніцилінів. Також діє проти деяких грам-негативних бактерій, таких якCampylobacter spp., Pasteurella spp, і проти деяких анаеробів. Серед бактерій що уражують свиней найбільш чутливими до тилозину є Mycoplasma hyopneumoniae, Bordetellabronchiseptica, Staphylococcus aureus та Erysipelothrix rhusiopathiae. Потрапляючи до бактеріальної клітини, макроліди оборотно зв’язуються з пептидилтрансферазним центром з 50s субодиницею бактеріальної рибосоми, тим самим блокуючи синтез білка, також тилозин блокує зв’язування амінокислот з аміноацил-тРНК. При мінімальних концентраціях макроліди проявляють бактеріостатичну дію, у високих концентраціях діють бактерицидно.
Детальніше