(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії
Публікації
Детальніше

Бутазал-100 для собак

Ветеринарний препарат Бутазал-100 вже протягом тривалого часу широко використовується у ветеринарних клініках. Ми зібрали і систематизували досвід найбільших ветеринарних клінік у застосуванні препарату Бутазал, виробництва компанії Interchemie, Нідерланди, для собак при різних патологіях.

При застосуванні препарату спостерігалися виключно позитивні результати. Будь-яких проявів алергії у вигляді висипів, набряків, почервоніння, слинотечі не спостерігалося навіть у кішок, а також були відсутні реакції в місці введення.

Препарат найчастіше застосовувався в клініці як в складі комплексного лікування, так і як унікальний самостійний засіб лікування, а також з профілактичною метою.

Нижче наведені найбільш яскраві приклади лікування тварин препаратом Бутазал в клініці «На Талалихіна»:

1) В клініку звернулася заводчиця лабрадорів зі скаргою на те, що останній виводок цуценят, незважаючи на дуже хороший догляд (збалансована годівля по годинах, дегельмінтизація за термінами) відставали у рості. Проведений аналіз калу показав, що біохімічні та морфологічні показники в нормі (нормальна перетравність корму, відсутність алергічної реакції на корм, нормальна мікрофлора кишечника). Було запропоновано введення всім цуценятам препарату Бутазал в дозі 3,0 мл, а сукі - в дозі 5,0 мл підшкірно через день. Всього тваринам було зроблено 5 ін'єкцій. Результат не змусив себе чекати: через 2 тижні цуценята набрали потрібну вагу і підтяглися по параметрам.

2) Інший випадок відноситься до більш складним, але не менш показовий.
Пацієнт - собака породи мопс, сука, 3,5 роки. Тварина спостерігалася і лікувалася в клініці з тримісячного віку. Саме в цьому віці у собаки був демодекоз, а потім - хронічний цистит після першої в'язки; невелика кількість цуценят, важкі пологи. Перед 2 в'язкою господиня мопса звернулася в клініку з питанням, що можна зробити, щоб забезпечити профілактику циститу, і отримати більшу кількість цуценят. Був запропонований препарат Бутазал підшкірно в дозі 3 мл через день (курс - 10 ін'єкцій). Після в'язки циститу не було, народилося самостійно (без лікарської допомоги) 5 цуценят, під час годування сука лише незначно втратила кондицію. Всі цуценята були активні і життєздатні, по кондиції відповідали стандартним параметрам.

3) Собака породи боксер, сука. В анамнезі важкі пологи, 9 цуценят, все різні за вагою (від 350 до 600 грам). Після пологів спостерігалося запалення матки, нестача молока, проводилося лікування антибіотиками. Цуценят довелося догодовувати штучним молоком. Внаслідок цього у всіх цуценят розвинувся сильний дисбактеріоз, здуття і болючість кишечника, і, як наслідок, спостерігалося відставання в рості і висипання на шкірі по всій поверхні від голови до хвоста. Було запропоновано наступне лікування: Лактобіфадол і Бутазал - підшкірно (з 5-денного віку) в дозі 1 мл 1 раз в день (курс 10 ін'єкцій) цуценятам, і в дозі 5 мл 1 раз в день підшкірно сукі. Позитивний результат був відзначений вже через 10 днів. Проте, оскільки і сука і щенята виглядали все ще незадовільно, провели повторний курс лікування препаратом Бутазал через 14 днів, в дозі вже по 2 мл підшкірно - цуценятам і 5 мл підшкірно - сукі. До дати вакцинації (2 місяці) цуценята всі вирівнялися, висипання на шкірі зникли, після відлучення цуценят сука набрала нормальну кондицію.

Препарат Бутазал застосовувався в клініці як допоміжний засіб у комплексному лікуванні інших захворювань, таких як демодекоз, анемії (в цьому випадку Бутазал призначався як реабілітаційний засіб після піроплазмозу та бабезіозу), стрептодермії, при хворобах шкіри (в тому числі і алергічного характеру), нирок, серця, печінки, підшлункової залози, дисбактеріозу кишечника, після операцій.

http://www.interchemie.com.ua/assets/images/producti/3(1).pngДаними клінічними випадками хочеться підкреслити позитивне і різнобічну дію препарату Бутазал на організм тварини і рекомендувати ветеринарним лікарям і заводчикам більш широке застосування даного препарату.

Бутазал-100

Стерильний розчин для ін’єкцій – Для ветеринарного застосування.

Опис: 

Прозорий розчин рожевого кольору для парентерального введення.

Склад: 

1 мл препарату містить діючі речовини:

Бутафосфан……………………….. 100,0 мг

Ціанкобаламін …………………… 50,0 мкг

Допоміжні речовини: бензиловий спирт, натрію гідроксид, вода для ін’екціі.

Фармакологічні властивості: 

Бутафосфан – органічна сполука фосфору. Повністю дія бутафосфана на клітини організму невідома. Бутафосфан приймає участь в метаболізмі енергії, поповнює рівень фосфору сироватки, підтримує функції печінки, стимулює роботу міокарду.

Ціанкобаламін (вітамін В12) – має виражену ліпотропну дію, яка попереджає жирову інфільтрацію печінки, підвищує споживання кисню клітинами при гострій і хронічній гіпоксії. Відіграє важливу роль у регуляції функції кровотворних органів.

Застосування: 

Порушення обміну речовин з клінічними симптомами у тварин та птиці; недостатня  або одноманітна годівля;: хронічне порушення травлення, втрата апетиту, нервові прояви; після важких пологів; перенапруга, підвищена втома, виснаження; послаблений стан при відсутності фізіологічних порушень; вторинна анемія, анемія при гельминтозі; порушення харчування, схуднення, астенія після хвороби.

Дозування: 

Внутрiшньовенно, внутрiшньом’язово, пiдшкiрно.

коні, велика рогата худоба 

5 – 25 мл

Телята, лошата

5 – 12 мл

Вівці, кози

2,5 – 5 мл

Ягнята, козенята

1,5 – 2,5 мл

Свині

2,5 – 10 мл

Поросята

1 – 2,5 мл

Собаки - коти

0,5 – 5 мл

В разі необхідності можна вводити кожний день.

Для профілактики, а також при хронічних захворюваннях використовується половина вказаної дози, з інтервалом 1-2 тижні.

Здоровим тваринам вводити половину вказаної дози

Орально з питною водою:

Птиця: 1 мл на 1 літр питної води протягом 4-5 днів.

Термін придатності після розведення або розчинення: 24 години.

Протипоказання: 

Не змішувати з іншими препаратами.

Каренція: 

М’ясо: 0 днів

Молоко: 0 днів

Форма випуску:

Флакони з темного скла закриті гумовим корком під алюмiнiєву обкатку по 100 мл.

Зберігання:

Сухе, темне місце при температурі від +15°С до +25°С.

Після відкриття у прохолодному темному мiсцi при температурі від +2°С + 8°С.

Не зберігати замороженим.

Для застосування у ветеринарній медицині!