(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії
Публікації
Детальніше

Бутомідор - сучасний препарат для проведення анестезії

У наш час просте знеболювання - анестезія, тепер явяется комплексом заходів, які захищають організм тварини від хвороби і дозволяють знизити ризик розвитку післяопераційних ускладнень.

Результат проведення хірургічного втручання безпосередньо залежить від якості анестезіології. У нас в країні основною проблемою анестезіології в ветмедицині є недолік препаратів та анестезіологічного обладнання у ветеринарній хірургії. Можливо, незабаром це питання буде вирішуватися, тому що закони етики життя (біоетики) того вимагають.

Бутомідор - сучасний препарат для проведення анестезії тваринОбговорення методів введення наркозу тривають, опробовиваются більш якісні, безпечні і відповідають вимогам, що пред'являються до якісної наркозу.
Клінічні дослідження свідчать про те, що багатокомпонентні анестезуючого суміші, до складу яких входять неінгаляційного анестетики, можна успішно використовувати для проведення загального знеболювання домашніх і диких тварин.

Розроблено схеми загальної анестезії, з додаванням речовини буторфанола. Безперечно вдосконалюють комбінований неінгаляційний наркоз в аспекті зниження ризиків розвитку загрозливих ускладнень, які можуть виникнути під час перебігу хірургічної стадії наркозу, розширюють можливості оперативних втручань в різних напрямках хірургії, а також зменшують больовий синдром в післяопераційний період.
З практичної точки зору кращий наркоз це той наркоз, яким досконально опанував анестезіолог.
Коли заборонили використання кетаміну, ветклініки потрапили в складну ситуацію. Дорогі препарати не кожен може собі дозволити, а значить, тварина або терпить дикий біль, або операція не проводиться взагалі.

Своєчасне вирішення проблеми запропонувала австрійська компанія «Ріхтер Фарма», випустивши препарат, який необхідний для проведення анестезії - Бутомідор.

Бутомідор володіє необхідними аналгезивну якостями і виявляє помірну седативну, гіпотензивну, антигістамінний і адренолитическое дію. Бутомідор можна застосовувати для багатьох видів тварин, а так само для риб і плазунів. Цей препарат можна використовувати як протикашльовий препарат для собак. Для котів цей препарат використовують при лікуванні анорексії.

У складі Бутомідора діюча речовина - буторфанола тартрат

Буторфанол широко застосовується до, після і під час оператівніх втручань для попередження і лікування больового синдрому. Бутомідор це єдиний ефективний і безпечний засіб анальгетик для котів. Дуже важливо, що при моноанестезии помічається хороше знеболення, хоча при цьому погано розслаблюється мускулатура і слабкий седативний ефект. Бутомідор необхідно використовувати в комплексі з іншими седативними препаратами.

Множинні випробування препарату показують його ефективність і безпеку. Дослідним шляхом доведено, що збільшення дози в десять разів, серйозних наслідків і небажаних результатів не показує.
Бутомідор не робить значного впливу на життєвоважливі функції організму тварини. Дія Бутомідора як анальгетика можна порівняти з дією морфію.

  • Препарат не гнітить скорочувальну здатність серцевого м'яза.
  • Чи не знижує артеріальний тиск.
  • Чи не підвищує тонус гладкої мускулатури шлунково-кишкового тракту, сечовивідного і жовчовивідної шляхів і не викликає дискінезію цих органів.
  • Пригнічення дихання при використанні анальгетичну дози Бутомідора (2-4 мг) істотно не виражено, як це спостерігається при застосуванні анальгетичну дози морфіну (10-20 мг).