(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії
Публікації
Детальніше

Електросол Орал

Хвороби з симптомокомплексом діареї завдають значної економічної шкоди тваринництву. Економічні збитки включають в себе витрати на лікування тварин, недоотримання прибутку від зниження продуктивності тварин та їх загибелі.

Найбільш небезпечним симптомом, що супроводжує діареї, і який є основною причиною смертності – зневоднення та виснаження організму хворих тварин. Тому при лікуванні захворювань, що супроводжуються діареями, життєвонеобхідним є використання препаратів, які відновлять в організмі водно-електролітний та енергетичний баланс. Таким препаратом є Електросол Орал, виробництва компанії Інтерхімі (Нідерланди).

 

Електросол Орал

Оральний розчин для ветеринарного застосування

ОПИС:

Прозорий безбарвний розчин.

 Склад: 

1 мл препарату містить діючу речовину:

Глюкоза

280 мг

Натрію хлорід

110 мг

Гліцин

45 мг

Калію хлорід 

13,5 

Піросульфіт натрію

5 мг

Натрію цитрат

5 мг

Натрію дігідрофосфат

22 мг

 Фармакологічні властивості:

Препарат поповнює організм тварини при дегідратації глюкозою, електролітами та гліцином. Глюкоза – джерело енергії для обмінних процесів в організмі. При застосуванні всередину глюкоза повільно всмоктується у шлунку, після чого змінює осмотично-динамічну рівновагу між плазмою крові та тканинною рідиною і безпосередньо впливає на перебіг біохімічних процесів в тканинах, тим самим активізує функцію внутрішніх органів.

Електроліти – нормалізують водно-електрлітну рівновагу, регулюють осмотичний тиск крові, компенсують втрачені іони натрію, калію, хлору, зменьшують токсичні явища, поліпшують функцію серцево-судинної і нервової систем.

Гліцин нормализує функцію нервової системы в період гиперзбудження, втоми та  інтоксикації, приймає участь у синтезі протеїну крові, який, в свою чергу, є необхідним для утворення еритроцитів і транспортуванні гормонів та антитіл.

 ЗАСТОСУВАННЯ: Комбінована форма препарату є допоміжним підтримуючим засобом для  ослаблених, виснажених, обезводнених тварин та птиці, як антистрессове при підвищеной температурі в приміщенні, при дисбалансі електролітів та углеводів в організмі, при втраті живої ваги; при втратах крові, надмірному потовиділенні, запальних процесах травної системи; у післяопераційному періоді;  при лихоманці, проносах та блювоті. Препарат використовують з метою прискорення і скорочення процесу линьки у птиці, а також при канібалізмі та мочекислому діатезі. Новонародженим телятам при шлунково-кишкових захворюваннях, що супроводжуються діареєю і дегідратацією для компенсації втрачених електролітів і води.

ДОЗУВАННЯ:  Перорально з питною водою. Велика рогата худоба, телята, вівці, кози, свині: двічі на добу, 50 мл на літр питної води, протягом 2 – 4 днів. Птиця: 1 л препарату на 750 – 1000 л питної води протягом 2-4 днів.

ПРОТИПОКАЗАННЯ: Не встановлені.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Пiсля розчинення препарату в водi такий розчин необхiдно використати протягом 24 годин.

ФОРМА ВИПУСКУ: Пластикові флакони по 1000 мл.

ЗБЕРІГАННЯ: Темне, недоступне для дітей місце при температурі від 150 до 250С. Термін придатності – 3 роки.

Після першого відбору з флакону, препарат необхідно використати протягом 14 діб, за умов зберігання в темному місці при температурі від 20 до 80С.