(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії
Публікації
Детальніше

Гента – 100

В практиці лікаря ветеринарної медицини  часто, найпоширенішою проблемою є лікування інфекційних захворювань. Ветеринарні спеціалісти мають постійний контакт з ослабленими, а часто й імунодефіцитними тваринами. Тому необхідно відповідально  ставитись до питання раціональної організації антибіотикотерапії. Щоб досягти лікувально ефекту, необхідно строго дотримуватись дози, кратності введення та враховувати несумісність діючих речовин, при застосування одночасно декількох препаратів.

В силу низької токсичності, високої  ефективності та відсутності негативного впливу на імунітет, антибіотики аміноглікозидного ряду, хоч і не є найпоширенішими серед лікарів ветеринарної медицини, але високоефективними, бо діють бактерицидно на деякі грампозтитивні та більшість грамнегативних бактерій.  Таким препаратом є Гента-100, виробництва компанії Interchemie, Нідерланди.

http://www.interchemie.com.ua/assets/images/producti/14.pngГента – 100

Стерильний розчин для ін’єкцій – Для ветеринарного застосування

Опис:

Прозорий безбарвний розчин.

Склад:

1 мл препарату містить діючу речовину:

Гентаміцину сульфат………………………100 мг

Фармакологічна дія:

Гентаміцин- аміноглікозидний антибіотик, який діє бактерицидно на деякі грампозитивні та більшість грамнегативних бактерій (E. сoli, Salmonella spp., Staphylococcus spp., Pasteurella, Pseudomonas aeruginosa, Mycoplasma, Klebsiella та інші).

Препарат гальмує синтез білків у клітинах бактерій. Резистентність до нього розвивається повільно і дуже рідко.

Застосування:

Лікування захворювань шлунково- кишкового тракту та органів дихання  бактеріальної етіології у ВРХ, телят, овець, кіз, свиней.

Дозування:

Внутрішньом’язово в дозі:

1 мл на 20 – 40 кг живої маси, два рази на день, протягом 3 днів.

Не вводити більше ніж 20 мл у ВРХ, 10 мл у свіней та 5 мл у інших тварин на одне ін’єкційне місце.

Протипоказання:

Не вводити тваринам з підвищеною чутливістю до гентаміцину, а також тваринам  з розладами функції печінки та нирок. Не застосовувати одночасно з нефротоксичними антибіотиками.

Застереження:

Забій тварин на м`ясо та споживання молока в їжу людям дозволяється відповідно через 7 та 3 дні після останнього застосування препарату. До зазначеного терміну м’ясо та молоко згодовують непродуктивним тваринам або утилізують (залежно від висновку ветлікаря).

Після першого відбору з флакону, препарат необхідно використати протягом 2 тижнів, при умові зберігання в темному місці при температурі від +2С до +8С.

Форма випуску:

Флакони із темного скла закриті гумовим корком під алюмінієву обкатку по 100 мл.

Зберігання:

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від +15С до +25С.

Термін  придатності- 2 роки.

Тільки для ветеринарного застосування!