(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії
Публікації
Детальніше

Карсилін

Карсілін
Склад

1 мл розчину містить: L-карнітин - 50 мг, силімарин - 20 мг, бетаїн - 20 мг, метіонін - 10 мг, сорбіт - 200 мг
Опис
Рідина вишнево-коричневого кольору, прозора.
Фармакологічні властивості
Комплексна кормова добавка для поліпшення метаболізму у тварин і птиці, підвищення резистентності, поліпшення показників конверсії корму і загальних показників обміну речовин. Володіє антіфібротіческім, антиоксидантну і гепатопротекторну дію, перешкоджає проникненню в клітини ряду гепатотоксичних речовин, стимулює регенерацію гепатоцитів і нормалізує функціонування печінки.
Карнітин - синтезованих в печінці амінокислота, споріднена за дією з вітамінами групи В. Бере участь в транспорті жирних кислот через мітохондріальну мембрану, є важливим фактором підтримки рівня коензиму ацилирования (коензиму А) в клітинах всіх типів, має виражені анаболічні властивості, стимулює синтез білків м'язової тканини , мобілізує ліпіди з жирового депо (печінка, м'язи, жирова тканина), покращує апетит у тварин, підвищує активність ферментів травних залоз і секреторну функцію шлунково-кишкового тракту, покращує засвоєний е поживних речовин з кормів, зменшує інтенсивність апоптозу клітин всіх типів, підвищує інтенсивність надходження органічних кислот і кетонових тіл в цикл Кребса, що запобігає розвитку ацидозу і кетозу, підвищує тонус скелетних м'язів і міокарда, сприяє швидкому відновленню після технологічних стресів і фізичних навантажень.
Силімарин - суміш флавоноїдів з плодів розторопші плямистої (Silybum marianum), сильний антиоксидант, блокує рецептори і транспортні системи на клітинній мембрані, які забезпечують перенесення токсичних речовин в клітку, зменшує активність макрофагальні клітин, знижує синтез гамма-глобулінів, блокує ліпооксигенази і циклооксигенази, забезпечуючи протизапальну, імуномодулюючу та антиканцерогенну дію. При взаємодії з мембранами клітин флавоноїди інгібують активність цАМФ і процесу активаціїфосфоліпаз і забезпечують цитопротективного захист гепатоцитів. Через структурного подібності зі стероїдними гормонами силимарин стимулює синтез білка і регенерацію гепатоцитів.
Бетаїн - тріметільна похідна гліцину, важлива для реакцій переметилювання і є «донором» метильних груп. Має жовчогінну, гепатопротекторну та ліполітичних дією. Активізує реакції метаболічного метилування і жировий обмін в печінці, сприяє нейтралізації токсичних речовин і поліпшенню функціонування печінки, позитивно впливає на процеси гідратації в клітинах, підвищує тонус клітини в цілому і стимулює процеси травлення.
Метіонін - незамінна амінокислота, має метаболічним і гепатопротекторну дію, є замовником рухливих метильних груп, необхідна для синтезу холіну, через дефіцит якого порушується синтез фосфоліпідів з жирів і відкладення в печінці нейтрального жиру. Бере участь в обміні сірковмісних амінокислот, у синтезі адреналіну, креатиніну та інших біологічно важливих сполук, активує дію гормонів, вітамінів (ціанокобаламіну, аскорбінової і фолієвої кислоти), ферментів, білків, знижує концентрацію холестерину і підвищує концентрацію фосфоліпідів крові. Знешкоджує деякі токсичні речовини шляхом метилювання.
Сорбіт має дезінтоксикаційний і жовчогінну дію, відтворює об'єм циркулюючої крові. Накопичується в печінці у формі глікогену і бере участь в енергетичному обміні.

Показания

Применяют крупному рогатому скоту, лошадям, свиньям, овцам, козам, птице, собакам, котам, пушным зверям для стимуляции обмена веществ, улучшения процессов метаболизма в печени, снижения риска развития жировой дистрофии печени, детоксикации, стимулирования регенерации гепатоцитов и нормализации функций печени, повышения общей резистентности организма, уменьшения негативного воздействия стрессов во время перегруппировки, гипотермии, транспортировки, вакцинации, интенсивной химиотерапии, изменения рациона и условий содержания, а также с целью ускорения роста животных при откорме. Добавка улучшает показатели конверсии корма за счет улучшения его усвояемости, стимулирования процессов пищеварения и усвоения питательных веществ.

Противопоказания

Не назначать животным с повышенной чувствительностью к действующим веществам кормовой добавки. Не применять с антибиотиками тетрациклиновой группы и пероральными вакцинами.

Способ применения и дозы

Применяют перорально, индивидуально и групповым методом, с водой или кормом в следующих дозах на 10 кг массы тела в сутки:

·         крупный рогатый скот, лошади — 0,7-1 мл

·         телята, жеребята — 1-1,5 мл

·         свиньи взрослые — 1-2 мл

·         поросята, овцы, козы — 0,5-1 мл

·         козлята, ягнята — 0,4-1 мл

·         собаки, коты, пушные звери — 1-1,2 мл, при бабезиозе, лептоспирозе – 3 мл;

·         птица (в том числе голуби и декоративная) — 1-2 мл на 1 л воды.

Суточную дозу можно делить на две части и давать с интервалом 10-12 часов, курс — 5-10 дней, при необходимости и особенно при поражении печени — 15-20 дней.

Предостережения

Контактирующий с препаратом персонал должен придерживаться общих санитарно-гигиенических правил.

Не превышать рекомендованных доз. При значительной передозировке у животных может наблюдаться снижение аппетита, расстройство работы ЖКТ из-за желчегонного действия кормовой добавки.

Неиспользованный продукт утилизируют согласно действующим требованиям.

Упаковка

Полимерные флаконы по 10, 100 мл.

Условия хранения

В темном месте при температуре от +5 до +25 °С.

После вскрытия флакона препарат использовать в течение 30 суток, водный раствор препарата — в течение 24 часов.