(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії
Публікації
Детальніше

Макролан ВП

Близько 90% свиней різних вікових груп  хворіли захворюваннями з симптомокомплексом діареї і близько половини всіх захворювань свиней, особливо в умовах промислового свинарства, складають захворювання шлунково-кишкового тракту.

Для лікування хвороб, викликаних чутливими до макролідів мікроорганізмами,  наша компанія пропонує препарат Макролан ВП, виробництва компанії Interchemie, Нідерланди.

Макролан ВП (Інтерхемі)http://www.interchemie.com.ua/assets/images/producti/12(1).png

Водорозчинний порошок для орального застосування

Опис: 

Порошок світло-жовтого кольору,  для приготування розчину для перорального застосування.

Склад:

1 г препарату містить діючу речовину: тилозин тартрат……………..1000,0 мг.

Фармакологічні властивості:

Тилозин відноситься до макролідів. Проявляє бактеріостатичну дію відносно грампозитивних бактерій, таких як Bordetella bronchiseptica,Erysipelothrix rhusiopathiae, Mycoplasma spp., Chlamydia spp., Spirochetesspp., Rickettsia spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp, в тому числі, багатьох, що виробляють бета-лактамазу і мають стійкість до пеніцилінів. Також діє проти деяких грам-негативних бактерій, таких якCampylobacter spp., Pasteurella spp, і проти деяких анаеробів. Серед бактерій що уражують свиней найбільш чутливими до тилозину є Mycoplasma hyopneumoniaeBordetellabronchisepticaStaphylococcus aureus та Erysipelothrix rhusiopathiae. Потрапляючи до бактеріальної клітини, макроліди оборотно зв’язуються з пептидилтрансферазним центром з 50s субодиницею бактеріальної рибосоми, тим самим блокуючи синтез білка, також тилозин блокує зв’язування амінокислот з аміноацил-тРНК.

При мінімальних концентраціях макроліди проявляють бактеріостатичну дію, у високих концентраціях діють бактерицидно.

Застосування:

Лікування телят (віком до 13 тижнів), ягнят (віком до 13 тижнів), козенят (віком до 13 тижнів), свиней та свiйської птиці (кури, курчата, індички) при захворюваннях органів дихання та травного каналу, спричиненi мiкроорганiзмами чутливими до тилозину, а саме: Campylobacter spp, Mycoplasma spp, Pasteurella spp, Staphylococcus spp, Streptococcus spp та Treponema spp.

Дозування:

Перорально з питною водою у дозі: телята, ягнята, козенята (віком до 13 тижнів) – 5 г препарату на 220-250 кг маси тіла, двічі на добу, протягом 5-7 діб; свiйська птиця (кури, курчата, індики) – 1 кг препарату на 1500-2000 л питноï води, протягом 3-5 діб; свині – 1 кг препарату на 3000-4000 л питноï води, протягом 5-7 діб.

Воду з препаратом необхідно міняти кожні 24 години.

Протипоказання:

Не застосувати тваринам з пiдвищеною чутливiстю до тилозин (Не застосовувати тваринам з алергією на тилозин або інші макроліди). Не застосувати тваринам з розладами функцïï печiнки. Не застосовувати при резистентності мікроорганізмів до тилозину. Не застосовувати одночасно з бактерицидними антибіотиками.

Застереження:

Забій тварин та птиці на м`ясо, дозволяється, відповідно,  через 8 (телята, ягнята, козенята ) та 3 (свині, бройлери, індики) доби після останнього застосування препарату. Cпоживання яєць в їжу людям дозволяється через 3 доби після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м’ясо та яйця утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску:

Поліетиленові контейнери по 100, 500 та 1000 г.

Зберігання:

Сухе, темне,  недоступне для дітей місце при температурі від 150 до 250С.

Тримайте контейнери щільно закритими.

Термін придатності – 3 роки.

Після першого відкривання контейнера, препарат необхідно використати протягом 14 діб.

Пiсля розчинення препарату в водi такий розчин необхiдно використати протягом 24 годин.

Для застосування у ветеринарній медицині!