(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії
Публікації
Детальніше

Мелвет

Склад

1 мл препарату містить: мелоксикам - 5 мг.

Опис

Рідина світло-жовтого кольору, прозора.

Фармакологічні властивості

Мелоксикам - нестероїдний протизапальний засіб класу оксикамов з аналгетичними та жарознижувальними властивостями. Механізм дії заснований на зниженні біосинтезу простагландинів, які є медіаторами запалення, внаслідок пригнічення ферментативної активності ЦОГ-2. Частково впливає на ЦОГ-1, зменшує ризик виникнення побічних ефектів.

Володіє вираженими хондропротекторні властивості і при тривалому застосуванні не пригнічує кістковий метаболізм, тому може використовуватися для лікування захворювань опорно-рухового апарату. Крім того, не впливає на перебіг гестаційного процесу у корів.

Після підшкірного, внутрішньом'язового або внутрішньовенного введення повністю абсорбується, відносна біодоступність становить 89-99%. Максимальна концентрація в крові досягається через 1-5 годин. Має високий ступінь зв'язування з білками плазми, переважно з альбуміном (99%). При попаданні в синовіальнурідину концентрація препарату зменшується вдвічі в порівнянні з плазмою крові.

Майже повністю метаболізується ферментами в печінці і виводиться з сечею і калом, частково з молоком. Період напіввиведення - близько 20 годин, загальний плазмовий кліренс - в середньому 8 мл / хв.

Показання

Лікування тварин при захворюваннях:

· Велика рогата худоба - запальні процеси опорно-рухового апарату (травматичні набряки, артрити, артрози, бурсити, тендиніти та ін.), Гострі респіраторні інфекції, гнійно-катаральні мастити (в комплексі з терапією антибіотиками), діарея (в комплексі з регидратационной і етіотропної терапією), для зняття болю після декорнуаціі телят;

· Свині - захворювання опорно-рухового апарату (для зменшення симптомів кульгавості і запалень), сепсис після опоросу, синдром метрит-мастит-агалактія (в комплексі з терапією антибіотиками);

· Коні - гострі і хронічні запальні захворювання опорно-рухового апарату (травматичні набряки, артрити, артрози, бурсити, тендиніти, тендовагініти, ламинита, пододерматиту, ураження копит гнійно-запального характеру (в комплексі з антибактеріальними засобами), коліки;

· Собаки, коти - гострі і хронічні захворювання опорно-рухового апарату, що супроводжуються сильним болем і запаленням (переломи, травми, розтягнення зв'язок і сухожиль, остеоартрит, хронічні дегенеративні захворювання суглобів і ін.), Зняття післяопераційного болю.

Протипоказання

Чи не призначати тваринам з підвищеною чутливістю до діючих речовин препарату, виразкою шлунка і дванадцятипалої кишки, геморагічним синдромом, вираженою нирковою або печінковою недостатністю. Не застосовувати телятам у віці до 1 тижня, жеребятам у віці до 6 тижнів, собакам і котам у віці до 6 тижнів, лошат і годуючим кобилам, вагітним і годуючим кішкам і сукам.

Чи не призначати одночасно з іншими нестероїдними протизапальними препаратами, кортикостероїдами і антикоагулянтами.

Спосіб застосування та дози

Вид
тварин

Доза, мл / 10 кг маси тіла

Мелоксикам, мг / 1 кг маси тіла

Способ введення та застосування

Велика рогата худоба

1

0,5

в/в або в/м, одноразово, при введенні в/м ін'єкцію більше 20 мл ділять на 2-3 частини і вводять в різні місця

Коні

1,2

0,6

в/в, одноразово

Свині

0,8

0,4

в/м, одноразово, при необхідності препарат вводять повторно через 24 години

Собаки

0,4

0,2

п/к, в/в, одноразово

Коти

0,4

0,2

п/к, одноразово

Застереження

Не змішувати з іншими препаратами в одному шприці.

При підшкірному введенні в місці ін'єкції може виникнути припухлість, яка з часом зникає. При підвищеній чутливості тварини до препарату може проявитися алергічна реакція (висип і кропив'янка), анафілактичний шок.

У разі виникнення побічних реакцій слід припинити лікування і звернутися до ветеринарного лікаря. Не застосовувати препарат тваринам з сильним зневодненням, гіповолемією і гіпотонією, яким потрібна парентеральная регидратация, оскільки існує потенційний ризик виникнення нефротоксичності.

Після останнього застосування препарату забій великої рогатої худоби на м'ясо дозволяється через 15 діб, свиней і коней - через 5 діб, молоко вживати в їжу людям - через 5 днів. М'ясо і молоко, отримані раніше зазначеного терміну, утилізують або згодовують непродуктивним тваринам в залежності від укладення ветеринарного лікаря.

Упаковка

Скляні флакони по 10, 50 мл.

Умови зберігання

У сухому, темному місці при температурі від +8 до +25 ° С.

Після відкриття флакона препарат зберігати в холодильнику і використати протягом 28 діб.