(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії

Публікації

Основною світовою тенденцією сільського господарства є розвиток у напрямі агроекологічності. В Україні важливість розвитку органічного тваринництва зумовлена зростаючим попитом на продукти харчування тваринного походження, які б відповідали міжнародним екологічним стандартам, насамперед, це стосується молочної продукції. Тому, все більше лікарів ветеринарної медицини, обираючи ветеринарні препарати для лікування тієї чи іншої хвороби, керуються не лише ефективністю препарату, а і його безпечністю та екологічністю.
Детальніше
Туреччина є світовим лідером по споживанню свіжих молочних продуктів та входить в ТОП-10 світових експортерів сирів (за даними agronews.ua). Вся вироблена продукція відповідає світовим стандартам якості та безпечності
Детальніше
Одним із методів подолання гострого болю та попередження розвитку больового шоку травмованих тварин є застосування наркотичних анальгетиків. "Бутомідор" ‑ єдиний препарат із групи наркотичних анальгетиків (діюча речовина ‑ буторфанол) дозволений для використання у ветеринарній медицині на теренах України та не потребує ліцензування.
Детальніше