(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії

Публікації

Використання засобів обробки вимені – це важливий фактор щодо профілактики різних хвороб вимені корів та покращення якості молока. При комплексному підході до процесу виробництва молока, Ви отримаєте можливість збільшити ринкову вартість продукту та збільшити прибутковість бізнесу взагалі. Питання щодо доцільності використання засобів обробки вимені виникає у господарствах щоразу, як виникають фінансові труднощі, але використовуючи їх, ви переконаєтесь що це таки обґрунтована необхідність.
Детальніше
Пухлини молочної залози у кішок займають провідне місце в структурі всіх захворювань незаразної патології, а їх виникнення пов'язують як з порушеннями в генетичному апараті клітини, так і наявністю канцерогенів в повітрі, воді, ґрунті, продуктах харчування і радіацією довкілля. Найчастіше онкологічні захворювання молочної залози виявляють у кішок, старше 10 років (аденокарциноми та міосаркоми). На початку захворювання пухлини виявляли на стадії мастопатії, а потім захворювання переходило в злоякісну форму.
Детальніше
Теранекрон D6 - препарат, створений на основі отрути павука тарантула, в концентрації безпечної для ссавців (виробництво Richter Pharma, Австрія). Теранекрон показує високу лікувальну ефективність за некротичних і проліферативних процесів. Один з напрямків застосування Теранекрона в ветеринарії - це лікування панарицію, прискорення загоєння родових шляхів після важких пологів, некротичних виразок, некрозів м'яких тканин та інших запалень. Теранекрон абсорбується в запальних тканинах, диференціюючи їх від здорових клітин, і пригнічує запалення.
Детальніше
Для корекції станів, пов’язаних з порушенням обміну речовин, ми пропонуємо препарат Бутазал-100, виробництва компанії Interchemie, Нідерланди. Діючі речовини, що входять до складу Бутазалу-100 у, беруть участь в синтезі протеїну, тим самим прискорюють ріст тварини і відновлюють стомлені м'язи. Стимулюють енергетичний обмін за рахунок посилення утилізації глюкози організмом. Знижують дію стресу і підвищують загальну резистентність організму завдяки тривалому підвищенню рівня кортизону в крові. Стимулюють кровотворення, беруть участь у формуванні креатину, обміні жирних і карбонових кислот. Сприяють засвоєнню їжі. Препарат можна застосовувати тваринам будь-яких видів, у тому числі екзотичним.
Детальніше