(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії

Публікації

Зниження приростів у свинарстві, незважаючи на обширні науково-практичні дослідження в Україні та за кордоном, залишається актуальною проблемою для спеціалізованих господарств. Вітчизняна статистика демонструє, що більше 96% поголів'я свиней проявляє такі ознаки зниження продуктивності, як: Зниження приросту живого масси; Нерівномірний темп приросту живої маси у поросят з одного гнізда; Погіршення показників конверсії корму через порушення годівлі; Збільшення терміну відгодівлі; Погіршення економічних показників виробництва свинини; Збільшення відходу за рахунок підвищеної смертності.
Детальніше
Ветеринарний препарат Бутазал-100 вже протягом тривалого часу широко використовується у ветеринарних клініках. Ми зібрали і систематизували досвід найбільших ветеринарних клінік у застосуванні препарату Бутазал, виробництва компанії Interchemie, Нідерланди, для собак при різних патологіях. При застосуванні препарату спостерігалися виключно позитивні результати. Будь-яких проявів алергії у вигляді висипів, набряків, почервоніння, слинотечі не спостерігалося навіть у кішок, а також були відсутні реакції в місці введення. Препарат найчастіше застосовувався в клініці як в складі комплексного лікування, так і як унікальний самостійний засіб лікування, а також з профілактичною метою. Нижче наведені найбільш яскраві приклади лікування тварин препаратом Бутазал в клініці «На Талалихіна»:Ветеринарный препарат Бутазал-100 уже в течение длительного времени широко используется в ветеринарных клиниках. Мы собрали и систематизировали опыт крупнейших ветеринарных клиник в применении Бутазал, производства компании Interchemie, Нидерланды, для собак при различных патологиях. При применении препарата наблюдались исключительно положительные результаты. Любых проявлений аллергии в виде высыпаний, отеков, покраснения, слюнотечение не наблюдалось даже у кошек, а также отсутствовали реакции в месте введения. Препарат чаще всего применялся в клинике как в составе комплексного лечения, так и как уникальный самостоятельное средство лечения, а также с профилактической целью. Ниже приведены наиболее яркие примеры лечения животных препаратом Бутазал в клинике «На Талалихина»:
Детальніше
Причин для розвитку остеоартрозу безліч. Дегенерація хряща може початися після перенесеної травми, наприклад внутрішньосуглобового перелому. Наявність у собаки дисплазії тазостегнових або ліктьових суглобів неминуче призводить до розвитку остеоартрозу з часом. Причиною остеоартрозу колінного суглоба найчастіше є перенесений розрив передньої хрестоподібної зв'язки, а при ураженні плечового і скакального суглобів можна припускати, що в дитинстві собака перенесла розшаровуючий остеохондрит (патологія, пов'язана з відшаруванням в процесі росту ділянки хрящової поверхні суглоба).
Детальніше
Один з найбільш небезпечних і поширених видів запалення рогівки у тварин - виразка рогівки. Найчастіше в розвитку цього серйозного захворювання має місце неуважність власників тварин, які не звертають уваги на те, що кішка «чеше око», «ходить з примруженими очима», на почервоніння кон'юнктиви очного яблука, на підвищене відділення слізної рідини або гнійні виділення. Всі ці ознаки ведуть до порушення оптично-заломлюючої функції рогівки, що веде до зниження гостроти зору, а нерідко і до його повної втрати. Тому дана патологія вимагає термінового лікування. Виразка рогівки - кратероподібний дефект рогівки, обумовлений її некрозом внаслідок інфекційного ураження (первинного або вторинного після травми, опіків, трофічних порушень і ін.). Виразка рогівки - порушення цілісності не тільки епітелію рогівки (що характерно для ерозії), а й передньої прикордонної мембрани.
Детальніше