(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії

Публікації

Брованол-С - комбіноване противопаразитарное засіб, яке містить празиквантел і пірантелу памоат, які у взаємодії забезпечують широкий спектр антигельминтного дії на всі фази розвитку круглих та стрічкових гельмінтів, що паразитують у собак і кішок, в тому числі, Toxocara canis, Toxocara mistax, Toxascaris leonina , Uncinaria spp., Trichuris vulpis, Ancylostoma spp., Echinococcus granulosus, Alveococus multilocularis, Mesocestoides lineatus, Dipylidium caninum, Diphyllobotrium latum, multiceps multiceps, Taenia spp.
Детальніше
У патогенезі травматичного шоку та за інших критичних станів хірургічної патології одна з найбільш значущих позицій належить больовому синдрому, який, залежно від характеру травми і обсягу хірургічного втручання, проявляє негативний вплив на життєво важливі функції організму хворої тварини. До- і післяопераційний біль є першопричиною розвитку патологічного синдрому комплексу, який охоплює практично всі органи системи
Детальніше
Кожен спеціаліст ветеринарної медицини знає, що у організмі новонароджених поросят виникає дефіцит заліза. І цей процес ніяк не пов'язаний з умовами утримання чи годівлі тварин, він виникає фізіологічно, через особливості якісного складу молозива та молока свиноматки. Молоко свиноматки покриває потребу в залізі лише на 10–12%. Тому найголовнішим завданням спеціалістів ветеринарної медицини є скласти таку схему лікувально-профілактичних заходів для новонароджених поросят, щоб не допустити виникнення залізодефіцитної анемії. Асортимент залізовмісних препаратів на ринку України дуже широкий, але, обираючи серед безлічі варіантів, слід звертати увагу на концентрацію заліза, необхідну кількість мл на одне введення та його кратність. Найоптимальнішим залізовмісним препаратом на нашу думку є Інтрафер-200, виробництва компанії Інтерхімі (Нідерланди).
Детальніше
Висока молочна продуктивність корів зумовлює напружене функціонування молочної залози, що часто призводить до зниження резистентності її тканин. Внаслідок цього в умовах сучасних господарств значно зростає захворюваність корів на мастит, що спричиняє значні економічні збитки, які включають затрати на лікування, вибракування молока та зниження продуктивності тварини. Для швидшого подолання хвороби та попередження рецидивів, до лікування маститу необхідно підходити комплексно.
Детальніше