(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії

Публікації

В практиці лікаря ветеринарної медицини часто, найпоширенішою проблемою є лікування інфекційних захворювань. Ветеринарні спеціалісти мають постійний контакт з ослабленими, а часто й імунодефіцитними тваринами. Тому необхідно відповідально ставитись до питання раціональної організації антибіотикотерапії. Щоб досягти лікувально ефекту, необхідно строго дотримуватись дози, кратності введення та враховувати несумісність діючих речовин, при застосування одночасно декількох препаратів. В силу низької токсичності, високої ефективності та відсутності негативного впливу на імунітет, антибіотики аміноглікозидного ряду, хоч і не є найпоширенішими серед лікарів ветеринарної медицини, але високоефективними, бо діють бактерицидно на деякі грампозтитивні та більшість грамнегативних бактерій. Таким препаратом є Гента-100, виробництва компанії Interchemie, Нідерланди.
Детальніше
Лімоксин-25 спрей, виробництва компанії Interchemie, Нідерланди, застосовують для лікування шкірних захворювань, викликаних бактеріями, чутливими до окситетрацикліну у всіх видів тварин. У випадках глибоких та інфікованих ран місцеве лікування рекомендується поєднувати з комплексною терапією.
Детальніше
Мікростімулін випоюють тваринам і птиці в періоди підвищеної потреби в есенціальних елементах, особливо в стресових ситуаціях і змісті в несприятливих умовах, при зниженні продуктивності, інтенсивності росту і розвитку, зміні складу корму; з метою стимуляції обмінних процесів, підвищення неспецифічної резистентності, зміцнення імунітету, неспецифічної профілактики бактеріальних і вірусних захворювань, для активізації імунологічних реакцій при хворобах різної етіології, підвищення імунної відповіді організму на щеплення; після тривалого застосування антибіотиків, захисту організму від отруєнь і адаптації до несприятливих умов навколишнього середовища.
Детальніше
Пухлини, або новоутворення - патологічні розростання тканин організму, що виникають внаслідок розмноження клітинних елементів під впливом екзогенних та ендогенних факторів. Шкірні новоутворення діагностуються набагато частіше, ніж пухлини інших органів, на частку перших припадає 30% всіх пухлин у собак і 20% - у кішок. Прогноз завершення захворювання залежить від типу і розміру пухлини, а також від місця її локалізації. При доброякісних пухлинах або запальних процесах дерми і підшкірної клітковини прогноз завершення захворювання сприятливий. Пухлини виникають і розвиваються у вигляді окремих вогнищ з нормальних тканин організму і відрізняються від них особливістю свого зростання – зниженим диференціюванням клітинного складу, необмеженим і відносно незалежним, «автономним» ростом; у випадках злоякісного бластогенезу характеризуються здатністю інфільтративного росту, руйнуванням навколишніх тканин і метастазуванням.
Детальніше