(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії

Публікації

Близько 90% свиней різних вікових груп хворіли захворюваннями з симптомокомплексом діареї і близько половини всіх захворювань свиней, особливо в умовах промислового свинарства, складають захворювання шлунково-кишкового тракту. Для лікування хвороб, викликаних чутливими до колістину мікроорганізмами, наша компанія пропонує препарат Колі-4800 ВП, виробництва компанії Interchemie, Нідерланди.
Детальніше
Тилозин відноситься до макролідів. Проявляє бактеріостатичну дію відносно грампозитивних бактерій, таких як Bordetella bronchiseptica,Erysipelothrix rhusiopathiae, Mycoplasma spp., Chlamydia spp., Spirochetesspp., Rickettsia spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp, в тому числі, багатьох, що виробляють бета-лактамазу і мають стійкість до пеніцилінів. Також діє проти деяких грам-негативних бактерій, таких якCampylobacter spp., Pasteurella spp, і проти деяких анаеробів. Серед бактерій що уражують свиней найбільш чутливими до тилозину є Mycoplasma hyopneumoniae, Bordetellabronchiseptica, Staphylococcus aureus та Erysipelothrix rhusiopathiae. Потрапляючи до бактеріальної клітини, макроліди оборотно зв’язуються з пептидилтрансферазним центром з 50s субодиницею бактеріальної рибосоми, тим самим блокуючи синтез білка, також тилозин блокує зв’язування амінокислот з аміноацил-тРНК. При мінімальних концентраціях макроліди проявляють бактеріостатичну дію, у високих концентраціях діють бактерицидно.
Детальніше
Використання засобів обробки вимені – це важливий фактор щодо профілактики різних хвороб вимені корів та покращення якості молока. При комплексному підході до процесу виробництва молока, Ви отримаєте можливість збільшити ринкову вартість продукту та збільшити прибутковість бізнесу взагалі. Питання щодо доцільності використання засобів обробки вимені виникає у господарствах щоразу, як виникають фінансові труднощі, але використовуючи їх, ви переконаєтесь що це таки обґрунтована необхідність.
Детальніше
Пухлини молочної залози у кішок займають провідне місце в структурі всіх захворювань незаразної патології, а їх виникнення пов'язують як з порушеннями в генетичному апараті клітини, так і наявністю канцерогенів в повітрі, воді, ґрунті, продуктах харчування і радіацією довкілля. Найчастіше онкологічні захворювання молочної залози виявляють у кішок, старше 10 років (аденокарциноми та міосаркоми). На початку захворювання пухлини виявляли на стадії мастопатії, а потім захворювання переходило в злоякісну форму.
Детальніше