(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії

Публікації

Спеціалісти ветеринарної медицини часто займаються лікуванням інфекційних хвороб, спричинених одразу декількома збудниками. В такому випадку необхідно мати в своїй аптеці надійний, ефективний та зручний у застосуванні комбінований антимікробний препарат. Всі критеріям відповідає Інтертрим-480 Орал. Поєднання триметоприму і сульфаметоксазолу надає комбіновану і, в більшості випадків, бактерицидну дію проти багатьох грампозитивних і грамнегативних бактерій, таких як кишкова паличка, гемоглобінофільні бактерії, бактерія Pasteurella, сальмонела, стафілококи і стрептококи. Обидва діючі речовини по-різному впливають на бактеріальний синтез пурину і, в результаті, досягається подвійна блокада.
Детальніше
Комплексна кормова добавка для поліпшення метаболізму у тварин і птиці, підвищення резистентності, поліпшення показників конверсії корму і загальних показників обміну речовин. Володіє антіфібротіческім, антиоксидантну і гепатопротекторну дію, перешкоджає проникненню в клітини ряду гепатотоксичних речовин, стимулює регенерацію гепатоцитів і нормалізує функціонування печінки. Карнітин - синтезованих в печінці амінокислота, споріднена за дією з вітамінами групи В. Бере участь в транспорті жирних кислот через мітохондріальну мембрану, є важливим фактором підтримки рівня коензиму ацилирования (коензиму А) в клітинах всіх типів, має виражені анаболічні властивості, стимулює синтез білків м'язової тканини , мобілізує ліпіди з жирового депо (печінка, м'язи, жирова тканина), покращує апетит у тварин, підвищує активність ферментів травних залоз і секреторну функцію шлунково-кишкового тракту, покращує засвоєний е поживних речовин з кормів, зменшує інтенсивність апоптозу клітин всіх типів, підвищує інтенсивність надходження органічних кислот і кетонових тіл в цикл Кребса, що запобігає розвитку ацидозу і кетозу, підвищує тонус скелетних м'язів і міокарда, сприяє швидкому відновленню після технологічних стресів і фізичних навантажень.
Детальніше
Мелоксикам - нестероїдний протизапальний засіб класу оксикамов з аналгетичними та жарознижувальними властивостями. Механізм дії заснований на зниженні біосинтезу простагландинів, які є медіаторами запалення, внаслідок пригнічення ферментативної активності ЦОГ-2. Частково впливає на ЦОГ-1, зменшує ризик виникнення побічних ефектів. Володіє вираженими хондропротекторні властивості і при тривалому застосуванні не пригнічує кістковий метаболізм, тому може використовуватися для лікування захворювань опорно-рухового апарату. Крім того, не впливає на перебіг гестаційного процесу у корів. Після підшкірного, внутрішньом'язового або внутрішньовенного введення повністю абсорбується, відносна біодоступність становить 89-99%. Максимальна концентрація в крові досягається через 1-5 годин. Має високий ступінь зв'язування з білками плазми, переважно з альбуміном (99%). При попаданні в синовіальнурідину концентрація препарату зменшується вдвічі в порівнянні з плазмою крові. Майже повністю метаболізується ферментами в печінці і виводиться з сечею і калом, частково з молоком. Період напіввиведення - близько 20 годин, загальний плазмовий кліренс - в середньому 8 мл / хв.
Детальніше
Для балансування годівлі великої рогатої худоби, овець та кіз по мінеральним речовинам. • Молодняк врх та дрх – за рахунок достатньої кількості мікроелементів підвищується загальна резистентність організму тварин, покращується апетит, збільшуються прирости живої ваги, покращується обмін речовин. • Лактуючі тварини – підвищується загальна резистентність організму, оптимізує продуктивність і фертильність тварин. • Тільні та кітні тварини – сприяє народженню здорового молодняку, підвищенню якості молозива, зниженню рівня порушень обміну речовин в період тільності, забезпечує достатній базовий рівень мікроелементів в організмі, підтримує високий рівень надою молока після отелення і підвищує родючість.
Детальніше