(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії

Публікації

Теранекрон D6 - препарат, створений на основі отрути павука тарантула, в концентрації безпечної для ссавців (виробництво Richter Pharma, Австрія). Теранекрон показує високу лікувальну ефективність за некротичних і проліферативних процесів. Один з напрямків застосування Теранекрона в ветеринарії - це лікування панарицію, прискорення загоєння родових шляхів після важких пологів, некротичних виразок, некрозів м'яких тканин та інших запалень. Теранекрон абсорбується в запальних тканинах, диференціюючи їх від здорових клітин, і пригнічує запалення.
Детальніше
Для корекції станів, пов’язаних з порушенням обміну речовин, ми пропонуємо препарат Бутазал-100, виробництва компанії Interchemie, Нідерланди. Діючі речовини, що входять до складу Бутазалу-100 у, беруть участь в синтезі протеїну, тим самим прискорюють ріст тварини і відновлюють стомлені м'язи. Стимулюють енергетичний обмін за рахунок посилення утилізації глюкози організмом. Знижують дію стресу і підвищують загальну резистентність організму завдяки тривалому підвищенню рівня кортизону в крові. Стимулюють кровотворення, беруть участь у формуванні креатину, обміні жирних і карбонових кислот. Сприяють засвоєнню їжі. Препарат можна застосовувати тваринам будь-яких видів, у тому числі екзотичним.
Детальніше
Спеціалісти ветеринарної медицини часто займаються лікуванням інфекційних хвороб, спричинених одразу декількома збудниками. В такому випадку необхідно мати в своїй аптеці надійний, ефективний та зручний у застосуванні комбінований антимікробний препарат. Всі критеріям відповідає Інтертрим-480 Орал. Поєднання триметоприму і сульфаметоксазолу надає комбіновану і, в більшості випадків, бактерицидну дію проти багатьох грампозитивних і грамнегативних бактерій, таких як кишкова паличка, гемоглобінофільні бактерії, бактерія Pasteurella, сальмонела, стафілококи і стрептококи. Обидва діючі речовини по-різному впливають на бактеріальний синтез пурину і, в результаті, досягається подвійна блокада.
Детальніше
Комплексна кормова добавка для поліпшення метаболізму у тварин і птиці, підвищення резистентності, поліпшення показників конверсії корму і загальних показників обміну речовин. Володіє антіфібротіческім, антиоксидантну і гепатопротекторну дію, перешкоджає проникненню в клітини ряду гепатотоксичних речовин, стимулює регенерацію гепатоцитів і нормалізує функціонування печінки. Карнітин - синтезованих в печінці амінокислота, споріднена за дією з вітамінами групи В. Бере участь в транспорті жирних кислот через мітохондріальну мембрану, є важливим фактором підтримки рівня коензиму ацилирования (коензиму А) в клітинах всіх типів, має виражені анаболічні властивості, стимулює синтез білків м'язової тканини , мобілізує ліпіди з жирового депо (печінка, м'язи, жирова тканина), покращує апетит у тварин, підвищує активність ферментів травних залоз і секреторну функцію шлунково-кишкового тракту, покращує засвоєний е поживних речовин з кормів, зменшує інтенсивність апоптозу клітин всіх типів, підвищує інтенсивність надходження органічних кислот і кетонових тіл в цикл Кребса, що запобігає розвитку ацидозу і кетозу, підвищує тонус скелетних м'язів і міокарда, сприяє швидкому відновленню після технологічних стресів і фізичних навантажень.
Детальніше