(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії

Публікації

В сучасній ветеринарній практиці важко уявити спеціаліста, який би не використовував нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП) для лікування різноманітних захворювань. Всі НПЗП мають наступні дії: знеболювальна , протизапальна, жарознижуюча, протиексудативна, антиагрегатна. Тому їх використовують при всіх захворюваннях, що супроводжуються запаленням, лихоманкою, больовим синдромом, набряком.
Детальніше
Вітчизняне птахівництво стало одним з найбільш економічно привабливих та конкурентоспроможних видів агробізнесу, про що свідчить стійка динаміка зростання виробництва м'яса птиці і яєць. Галузь також має значний експортний потенціал та перспективи його нарощування, що є однією зі стратегічних цілей підвищення ефективності розвитку агропромислового комплексу. Одним із основних завдань є забезпечення птахівництва України якісними вітчизняними лікарськими засобами.
Детальніше
Хвороби з симптомокомплексом діареї завдають значної економічної шкоди тваринництву. Економічні збитки включають в себе витрати на лікування тварин, недоотримання прибутку від зниження продуктивності тварин та їх загибелі. Найбільш небезпечним симптомом, що супроводжує діареї, і який є основною причиною смертності – зневоднення та виснаження організму хворих тварин. Тому при лікуванні захворювань, що супроводжуються діареями, життєвонеобхідним є використання препаратів, які відновлять в організмі водно-електролітний та енергетичний баланс. Таким препаратом є Електросол Орал, виробництва компанії Інтерхімі (Нідерланди).
Детальніше
Здоров'я і продуктивність тварин залежать не лише від поживності та збалансованості раціону по білку, жиру, вуглеводах та мінеральних речовинах, але і від забезпеченості тварин вітамінами та амінокислотами. Нестача в раціоні окремих вітамінів чи амінокислот призводить до народження слабкого молодняку, погіршення відтворної функції тварин, зниження продуктивності, зменшення витрат кормів на виробництво 1 кг молока і приросту маси, зниженню якості продукції, порушення загальної резистентності організму тварин.
Детальніше